Kintuose – naujas poilsio ir sveikatingumo kompleksas

2014-10-14, Gerda BELOKOPYTOVA

Ruduo – derliaus nuėmimo metas. Kintiškiams šis ruduo atnešė taip pat gausų derlių. Dar šį rudenį Kintų miestelio centre, šalia daugiafunkcio centro, planuojama įrengti naują poilsio ir sveikatingumo kompleksą.

Paklaustas apie naujos erdvės įkūrimą Kintų seniūnijos šeimininkas seniūnas Antanas Kližentis sakė: „Idėja buvo tokia, kad žmonės galėtų planuoti savo užimtumą aktyvinant sveikatą ir propaguojant sportą, ne tik žaisti krepšinį ar tinklinį (tokios aikštelės šiuo metu yra Kintuose, - aut. pastaba)“. Šalia krepšinio ir tinklinio aikštelių netrukus, jei orai nesubjurs, atsiras ir naujas treniruoklių kompleksas bei šeimos skverelis. „Šiuo metu vyksta pasirengimas pirkimams ir tikimės dar šį rudenį tai, kas numatyta, įrengti. Teikdami paraišką nurodėme, kad darbus atliksime patys, todėl reikalingas finansavimas patiems treniruokliams įsigyti. Taip sutaupysime pinigėlių ir už montavimui skirtas lėšas galėsime nusipirkti dar vieną treniruoklį“, - teigė seniūnas. Jis džiaugėsi, kad nors paraiška teikta jau antrą kartą, laimėti vis dėlto pavyko.

Kintų šeimininkas taip pat neslėpė dėkingumo ir bendruomenės pirmininkei Sigitai Kasparavičienei, kuri prie Kintų gražinimo prisideda kaip begalinti. „Labai džiaugiamės mūsų pirmininke. Tai žmogus, tikrai vertas dėmesio ir padėkos žodžių. Jos dėka baigiamas įgyvendinti dar vienas projektas. Jį laimėjus pastatytas lieptas, padarytas takas ir apžvalginė aikštelė, - džiaugėsi seniūnas. – Šiais metais mums pabiro dovanos. Ne veltui yra sakoma, kad reikia daug dirbti ir rezultatai vis tiek būna“.

Apie naująją erdvę Kintuose papasakojo ir pati projekto autorė, bendruomenės pirmininkė S. Kasparavičienė. Anot jos, pripažinus projektą tinkamu sumanymams įgyvendinti skirta kiek daugiau nei 22 tūkst. litų. Už šiuos pinigus bus įsigyti 5 lauko treniruokliai įvairioms kūno sritims treniruoti bei kad būtų tinkami įvairaus amžiaus žmonėms. „Taip pat įrengsime vaikų žaidimų aikštelę, kur bus sūpynės, čiuožyklos, smėlio dėžė. Toje pačioje erdvėje pastatysime keletą suolelių ir šiukšliadėžių. Manau, šis nedidelis, šeimoms skirtas skverelis patiks ir patiems kintiškiams, ir čia atvykstantiems svečiams“, - teigė S. Kasparavičienė. Pasak bendruomenės pirmininkės, vieno lauko treniruoklio kaina siekia 2 000–3 000 Lt. Naujasis poilsio ir sporto kompleksas bus įkurtas už Kintų daugiafunkcio centro.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?