Gatvės gimnastikos varžybose ,,Pajūrio taurė" šilutiškiai – nugalėtojai

2015-05-05, „Šilokarčemos“ informacija
Gatvės gimnastai „Quattro” varžybose „Pajūrio taurė” iškovojo dvi antras vietas.
Gatvės gimnastai „Quattro” varžybose „Pajūrio taurė” iškovojo dvi antras vietas.

Gegužės 2 d. Klaipėdoje vyko gatvės gimnastikos varžybos, kuriose rungėsi dalyviai iš visos Lietuvos. Šilutei atstovavo jaunieji gatvės gimnastai, pasivadinę „Quattro“.

Pasiekimai

Pirmajame varžybų etape,  laisvojo stiliaus rungtyje, šilutiškis Justas Mizgeris iškovojo antrąją vietą.

Bazinių pratimai be svorio rungtyje, kurioje visi norintys dalyvauti darė prisitraukimus, atsispaudimus lygiagretėse ir pritūpimus po vieną koją (pirma kaire, po to dešine) be jokio papildomo svorio šilutiškis Domantas Budrikas taip pat iškovojo II vietą.

Kas yra „Quattro“?

Keturi jauni, ambicingi  vaikinai Justas, Giedrius, Mintaras ir Domantas – gatvės gimnastai, savo kūno kalba ir jaunatviška galia ant skersinio pasakoja apie  naują, vietomis ekstremalią, gatvės sporto šaką.  Antikos laikais gimęs, o prieš keliolika metų neoficialiai JAV, po to Rusijoje, Ukrainoje išpopuliarėjęs sportas nemažai entuziastų randa ir Lietuvoje. Jis turi daug gimnastikos elementų ir kūrybinės laisvės. Ekstremalai sportuoja ne tik ant skersinių, lygiagrečių, bet ir ant suolelių, šviesoforų stulpų ir kt.


Foto galerija

Gatvės gimnastai „Quattro” varžybose „Pajūrio taurė” iškovojo dvi antras vietas.Praėjusių metų „Pamario talentuose” oficialiai pasirodę gimnastai sulaukė galybės simpatijų ir ovacijų.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?