FK „Šilutė" džiugina įvarčiais

2015-05-05, „Šilokarčemos“ informacija
 „Šilutė
„Šilutė" atakavo svečių vartus.
Antrąkart iš eilės FK „Šilutė" džiugina susirinkusius į stadioną. Penktadienį LFF I lygos šeštajame ture Šilutės „Šilutė“ rezultatu 1:0 (0:0) namuose  įveikė Alytaus „Auskos“ futbolininkus ir šventė dar vieną pergalę. Šiuo metu miesto komanda, sužaidusi 6 sezono rungtynes, tarp 18 komandų su 11 turnyrinių taškų yra „įsitaisiusi" trečioje vietoje.

Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai pelnyti įvarčių nepavyko, tačiau progų buvo. Svečių komandoje realiausią  progą turėjo Dominykas Grižas, o šilutiškiai pataikė į vartų konstrukciją. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 0:0.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje atakuoti šeimininkų vartus pabandė „Auskos" žaidėjai  P. Sakalis ir D. Grižas, tačiau  puolėjų smūgiai nebuvo taiklūs. 75-ąją minutę dėl alytiškių žaidimo baudos aikštelėje ranka buvo skirtas 11 metrų baudinys. „Auską“ nuo įvarčio išgelbėjo virš vartų šilutiškių legionieriaus Maksim Lukaševič spirtas kamuolys. Po penkių minučių, 80-ąją minutę, tas pats M. Lukaševič „Šilutės“ ataką baigė įvarčiu – 1:0. Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių nepelnė, o šilutiškiai šventė pergalę.

Rungtynių statistika

Šilutės „Šilutė“ – Alytaus „Auska“ 1:0 (0:0).

Įvarčiai: 80 min. Maksim Lukashevich (1:0).

Įspėjimai: 15 min. Laimonas Trakšelis – geltona kortelė („Šilutė“), 30 min. Edgaras Lukoševičius – geltona kortelė („Šilutė“), 48 min. Modestas Atmanavičius – geltona kortelė („Auska“), 61 min. Dominykas Grižas – geltona kortelė („Auska“), 77 min. Aurimas Miniauskas – geltona kortelė („Auska“), 90 min. Ervinas Chvesko – geltona kortelė („Auska“).

P.S. Lietuviškas oras mūsų  nelepina, tačiau  tai nesuteikia progos pamiršti saugoti savo ir artimųjų sveikatos. Vakarų tribūnoje geltona stop juosta ne šiaip sau ištiesta. Lipti į jas griežtai draudžiama, nes konstrukcijos gali bet kada įlūžti ar  įgriūti.

Maksim Lukashevich 80 min. pelnė įvartį.  Tai jau trečiasis žaidėjo įvartis sezone.„Šilutė