Muzikinė – literatūrinė kompozicija ,,Ko aš nepasakiau Tau, mama!

2015-05-05, Renginio organizatorė Rasa Armonienė

Mamos ranka švelniai nubraukia nuo mūsų veido ašaras ar vėjo išdraikytus plaukus. Mamai užtenka laiko ir mūsų bėdoms išklausyti, ir paguosti, ir pabarti. Ji rūpinasi, galvoja, kuria ir maitina. Derindama daugybę gabumų, mama daro viską geriau už bet kurį pasaulio ekspertą. Dažnai tyliai šypsomės, suvokdami, kaip ją mylime, ir susimąstome: „Kas, jei ne mama, kaip gerai, kad yra Motinos diena – šventė, pažyminti gimimą ir atiduodanti duoklę toms, kurioms už tai esame dėkingi.“

Gegužės 2 d . 19 .00 val.  pačius gražiausius žodžius, dainas, muzikinius instrumentinius kūrinius, šokius Natkiškių kultūros namų saviveiklininkai dovanojo visoms į šventę atvykusioms mamoms, močiutėms ir būsimoms mamoms. Skambėjo Roko, Rasos ir Valdo, Mildos ir Laimutės, kvarteto, moterų ansamblio, kaimo kapelos ,,Vaivorykštė“ dainos, instrumentinius kūrinius mamoms skyrė Iveta ir Austėja, skambėjo nuostabus gitarisčių atliekamas kūrinys, mergaičių šiuolaikinis šokis, nuostabios mintys sudėtos laiškuose, skambėjo Monikos, Lolitos, Gabrielės, Deimantės ir Julijos lūpomis. Koncertas užbaigtas bendra  grupės el Fuego daina ,,Aš esu žmogus“, įrodė, kad kiekvienas turime surasti savo kelią ir būti ten, kur privalome būti.

Visas susirinkusias mamas pasveikino meno vadovas Valdas Armonas, bendruomenės pirmininkė Nijolė Dargienė ir seniūnė Vilyta Sirtautienė. Renginio organizatorė Rasa Armonienė teigė, jog šis koncertas – tai švelnus linkėjimas mamoms, padėka už visų mūsų gyvenimą ir kartu priminimas, kad mes galime dažniau mamai įteikti gėlių, pasakyti gerą žodį, padovanoti šypseną ar pasiūlyti pagalbą. Ačiū saviveiklininkams už nuostabų koncertą, ačiū žiūrovams už palaikymą.

Su švente brangios mamos, būkite laimingos visada.

 

 

 

                                                                                                      

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?