Arnas Šikšnius – nepralenkiamas

2014-10-14, Indrė Vaitkuvienė
Prizininkai su treneriu R. Lukošiumi.
Spalio 11- 12 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunučių dziudo finalinės varžybos, kuriose Šilutę atstovavo penki sporto mokyklos sportininkai.

Pirmąją varžybų dieną kovojo mažesnių svorio kategorijų sportininkai. Svorio kategorijoje iki 55 kg Ernestas Sagalec iškovojo trečiąją vietą dėl patekimo į finalą nusileidęs Panevėžio sportininkui. Mergaičių grupėje Rugilei Bladikaitei nedaug pritrūko iki medalio. Ji liko penktoje vietoje. Antrąją varžybų dieną kovojo trys šilutiškiai. Svorio kategorijoje iki 60 kg antras liko Edvardas Sagalec, nusileidęs Vilniaus pirmos komandos atstovui. Svorio kategorijoje iki 66 kg septintą vietą užėmė Justas Pauparis. Svorio kategorijoje iki 81 kg nepralenkiamas buvo  Arnas Šikšnius, kuris ir tapo čempionu.