Prevencinės priemonės metu nustatyti 24 asmenys, pažeidę KET

2015-05-05, Tauragės AVPK informacija

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje Kelių policijos skyriaus pareigūnai šių metų gegužės 1 – 3 dienomis vykdė prevencinę priemonę, skirtą patikrinti transporto priemonių vairuotojų blaivumą ir apsvaigimą nuo narkotinių medžiagų.

Minėtu laikotarpiu iš viso buvo patikrinti 398 vairuotojai, iš jų 11 buvo neblaivūs. Tauragėje dviem vairuotojams nustatytas vidutinis girtumo laipsnis, vienam lengvas, o dar vienam sunkus girtumo laipsnis. Šilutėje, Pagėgiuose bei Šilalėje pareigūnams įkliuvo po du transporto priemonių vairuotojus, kuriems buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Šilalėje dar vienam vairuotojui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.
Pareigūnai išaiškino ne tik neblaivius transporto priemonių vairuotojus, bet ir dviratininkus, kurie važiavo apsvaigę nuo alkoholio. Iš viso tokių pažeidėjų – 13. Iš jų 6 Tauragės rajone, 5 – Pagėgiuose ir 2 Šilalės rajone. Šilutės rajone neblaivių dviratininkų minėtu laikotarpiu nebuvo nustatyta.
Pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai įspėja, kad šių metų gegužės 4 – 10 dienomis bus tikrinama ar vairuotojai neviršija leistino greičio ir ar yra prisisegę saugos diržais.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?