Trečiadienio horoskopas – gegužės 6 d.

2015-05-06, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Erelis
„Fotolia“ nuotr. / Erelis

Sužinokite, ką šiandien jums suplanavo ir paruošė žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galima manyti, kad jums šiandien duota viskas, ko galėjote užsigeisti dėl šviesesnio ir džiugesnio gyvenimo. Viena bėda, kad bus nenumaldomas noras gauti viską tiesiog šiaip, kad ir už gražias akis. O to užteks tik trumpoms laimės akimirkoms. Dėl sotesnės ateities turite galimybę kai ką, ko dar nesate darę, įvykdyti darbe.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dėl savo autoriteto gerinimo jums dabar derėtų pasistengti, nes į tai keliauti galėsite ne šiaip sau, o septynmyliais batais. Taigi, užuot trypčioję vietoje, praneškite kitiems tai, ką žinote, ir jie netrukus atskubės prie jūsų gauti patarimo. Geradario vaidmenį pasirinks jūsų šeimos nariai. Leiskite jų geriems norams prasiskleisti kartu su pavasario žiedais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei jums it kokiai pelenei prieš akis kažkas pažers įvairių dalykų mišinį, liepdami atrinkti, priimkite šį iššūkį su džiaugsmu. Tačiau nesivarginkite visko išrūšiuoti – dalis to, kas jums patiekta tėra balastas, kurį vertėtų ignoruoti. Atsirinkę sau tik tai, kas vertinga, dar pabūkite ir patikimais partneriais, besimėgaujančiais tuo, ką mato jų akys ir girdi jų ausys.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Visiems, kurie jums šiandien bandys įteigti, kad darbas jus puošia, jūs priminsite, kad pasipuošti jums tikrai svarbu, kad tik būtų laiko ir pinigų. Regis, bent kurio nors iš dviejų dienai įpusėjus šiek tiek surasite. Tačiau prieš tai įveskite kitokią tvarką savo komandoje arba patys paprašykite žmogaus, kurį gerbiate, parinkti vietą, kuri jums labiausiai tiktų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei sieksite – tai aukštai, jei džiaugsitės – tai iš širdies, jei kursite – tai su įkvėpimu. Ir už jus geriau žinančių kelio į sėkmę ir pasitenkinimą neturėtų atsirasti. Tiesa, kasdienybėje rutinos nei su žiburiu neis rasti, kas jus ir džiugins, ir baugins. Na, bet jei jūs regite prieš akis savo tikslus, vadinasi, jums bet kokios viršukalnės ar kelio posūkiai nebaisūs.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Viena iš jūsų šios dienos misijų – tai atnešti bent šiek tiek laimės į savo namus. Padaryti savo šeimos narius laimingus jums geriausia seksis tyliai rausiant gilią šaknį ir apie savo gerus norus niekam nepasakojant. Antroji, bet nemažiau svarbi – kai ką perstumdyti savo mintyse ar akiratyje taip, kad jūsų didelių planų netemdytų jokios abejonės.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šios dienos įvykiai arba jūsų poelgiai gali pakeisti ar kitaip pakreipti jūsų šeimos ar namų gyvenimą. Todėl rinkitės – ar norite imti namų vairą į rankas, ar būti tik marionete kažkieno rankose. Laimės akimirkų ir dosnių dovanų jums nepagailės draugai ar komandos nariai, tačiau jūs turite žengti pirmą, geranorišką žingsnį, jų link.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Keli ryžtingi sprendimai šią dieną padės jums jaustis labiau užtikrintiems. Tinkamiausiai tai atliksite išsiaiškindami, kas jums jau ne pirma diena rūpi. Kai atskleisite tai, kas nuo jūsų buvo paslėpta, galėsite imtis konkrečių užduočių įgyvendinimo. Jos, regis, bus susijusios su kitu žmogumi. O štai karjeros srityje – keli laimingi sutapimai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nauja tvarka uždirbant ar išleidžiant tai, kas uždirbta, pakeis ir jūsų kasdienius įpročius. Kiek jums pavyks šį procesą suvaldyti – tiek tame dalyvaukite. O jei kas nors vyks ne pagal jūsų planą, susitaikę su situacija, imkitės to, kas jūsų valioje. Pavyzdžiui, barstykite kuo plačiau optimizmo sėklas, didindami kitų žmonių tikėjimą savo jėgomis ir žiniomis.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei šiandien drąsiai, niekam nesislapstydami už nugaros ir nesidangstydami jokiomis kaukėmis, pažvelgsite į veidrodį, pamatysite, kaip jums derėtų pasikeisti. Ir tai ne nauja šukuosena ar naujas įvaizdis. Na, bet jūs žinosite ir jausite geriau. Ir jūs nebijosite rizikuoti, kaip ir priimti iš kitų tai, kas jums dosniai (bet neatvirai), šiandien bus patiekta ar padovanota.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kelios iš praeities atklydusios šmėklos gal kiek ir sudrums jūsų mintis, bet jūs rasite būdą sukelti joms aiškumo, o savo namams – naujų alternatyvų. Nenugrimsite vien į privataus gyvenimo peripetijas, juo labiau pajutę, kad buvimas tarp žmonių jus taip šildo, taip žavi, taip įkvepia, taip įsuka ir taip aukštai jus pakelia. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Bendravimui ir jo metu gautai informacijai šią dieną skirsite daug vietos ir laiko. Ir ją, berods, išgirsite iš draugo ar savo grupės nario. Atsižvelgdami į tai, kas išgirsta, įgysite naujų žinių ir kai ką tose lentynėlėse perdėliosite. Kūrybiškai ir džiugiai plaukiodami savo kasdieniuose vandenyse ir savo karjerai paslaugą padarysite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?