Startavo Lietuvos moterų krepšinis!

2014-10-14, Indrė Vaitkuvienė
Šilutės „Pamario
Šilutės „Pamario" komanda pralaimėjo pirmąsias sezono rungtynes prieš Marijampolės komandą „Kolegija-Sūduvis".

Spalio 9 dieną startavo išsiilgtos moterų krepšinio dvikovos LMKAL aikštelėse. 21-ąjį LMKAL sezono atidarymą išvykoje pažymėjo Šilutės „Pamario" ir  atsinaujinusios Marijampolės „Kolegijos-Sūduvio“ komandos.

Deja, šilutiškėms startas nebuvo sėkmingas. Vietos „Kolegija-Sūduvis" B grupėje 75:48 (26:18, 12:11, 18:10, 19:9) nugalėjo Šilutės „Pamario" krepšininkes.

Gerai žinoma praėjusių metų finalo ketverto dalyvė „Pamario" komanda, kuri nepaisant visų traumų ir banguoto žaidimo sugebėjo patekti tarp keturių stipriausių LMKAL komandų. Nors ekipoje rezultatyviausiomis ilgą laiką buvo laikomos L. Stančiauskienė ir R. Radišauskaitė, tačiau jaunosios ekipos krepšininkės įrodė, kad jos yra pasirengusios tapti komandos vedlėmis į pergales. S. Vaitkutė ir V. Vaitkutė tapo tomis žaidėjomis, kurioms buvo patikėta taškų rinkimo užduotis. Galima drąsiai teigti, kad komandai naujasis sezonas neturėtų būti prastesnis už praėjusį, jei tik ekipa sugebės išvengti traumų ir sustyguos savo žaidimą.

Iš viso šiemet LMKAL čempionate dalyvaus 13 komandų, suskirstytų į dvi grupes. B grupėje dar žais Kauno „SKK Versan-KTU", Alytaus RKL, Marijampolės „ŽSM-Sūduva-2" ir Panevėžio „PKKSC-Naftėnas". A grupėje rungtyniaus šešios sostinės komandos – „Svaja", DPV, „Kamanė LT", Vilniaus universitetas, Vilniaus kolegija ir Vilniaus krepšinio mokykla bei „Rokiškio" krepšininkės.  

 

 

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?