Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 7 d.

2015-05-07, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Papūgos
„Fotolia“ nuotr. / Papūgos

Siūlome susipažinti su šios dienos prognozėmis dvylikai Zodiako ženklų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums nekils abejonių, kad viskas, kas aplink jus vyksta, yra teisinga ir kad net nepageidaujamų įvykių rezultatai turės teigiamų pasekmių. Tačiau apie viską, kas tamsu, galvosite mažiausiai ir kitiems to daryti neleisite. Turėdami šį optimizmo bagažą nepasikuklinsite ir tuomet, kai jums reikės informaciją gauti ar ja pasidalinti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei šiandien jums kažkas nepatinka – imkite ir padarykite taip, kad situacija būtų patogi jums ir tiems, kurie nuo jūsų priklauso materialiai ar emociškai. Laimė, dosnumo stoka niekas šiandien jūsų neapkaltins. O ir patys nepraleisite progos kitiems priminti, ką gero dėl jų padarėte, darote ar ketinate padaryti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien visaip ieškosite kaip įtikti kokiam nors kitam žmogui, su kuriuo jus sieja asmeniniai arba darbo ryšiai. Ir jūsų buvimu šalia bei jūsų pastangomis jis ar ji išties džiaugsis, jei jums nekirbės mintis kokiu nors būdu įrodyti, kad jūsų vaidmuo čia taip pat svarbus. Kiek sėkmingai tai derinsite, tiek šviesių akimirkų patirsite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos darbų traukinys pajudės tinkamu greičiu ir ta kryptimi, kuri jums reikalinga. Didžiąją dalį dienos plušite kiek išmanydami, tinkamai atliktą darbą ir gerą savijautą iškeldami į kuo aukštesnę poziciją savo prioritetų sąraše ir kitiems neleisdami to pamiršti. Deja, vakarop, metę kasdienius rūpesčius iš galvos, ilgesingai vartysite prisiminimus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kad ir ko per šią dieną griebsitės, visur sieksite paskleisti kuo daugiau džiaugsmo ir kaip įmanydami stengsitės, kad visiems jūsų buvimas suteiktų malonių jausmų. Todėl noriai dalinsite pažadus, idėjas, kūrybiškas mintis ir visa kita, ko prikimšta jūsų galva. Vakare net peržengsite savo pačių nustatytas ribas, norėdami įtikti savo draugams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nestokosite fantazijos ir gerų norų, kad šeimos nariai jaustųsi kuo geriau. Be to, būdami ne namuose, statysite sienas, kuriomis tikėsitės apsisaugoti nuo tikrų ar menamų nemalonumų. Dienai baigiantis savo namiškius nustumsite kiek tolėliau, nes jums reikės laiko ir vietos įvykdyti kokią profesinę užduotį ar pasistengti dėl savo gero vardo.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums bus svarbu suspėti visur, kur verda gyvenimas, kur netyla kalbos, kur galima kažką įdomaus sužinoti ir turima informacija patiems pasidalinti. Regis, ši misija jums įveikiama visai paprastai, jei tik esate pasiruošę kaskart išlaikyti optimizmo egzaminą. Vakare už jį gausite aukščiausią įvertinimą, bet kažin kodėl pasijusite nesą sąžiningi prieš save.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kad ir kur eisite, kad ir ką darysite, visur pasiimsite patį didžiausią šaukštą, nes apetitas viskam bus nežmoniškas. O dienai ritantis vakarop jis vis didės ir didės. Kai kurie, tiesa, jį malšins viltimis gauti gerą atlygį už per dieną atliktus darbus, kiti sau pasidovanos paskatinimo dovaną, o treti jos tikėdamiesi vakare viltingai žvelgs į kitą asmenį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jums šiandien galima beveik viskas, na, tikrai daugiau nei kitiems. O visus, kurie tuo abejos ir nenorės žaisti pagal jūsų taisykles – vykite kuo toliau arba išbraukite iš žaidėjų sąrašo. Tik jūsų valia, kaip pasielgsite. Per dieną išlikdami ištikimi sau, vakare sulauksite palaikymo iš to paties artimiausio ir mylimiausio žmogaus. Jo neturintys patikės, kad jis jau čia pat.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Turėsite numatę atlikti tai, kam visiškai nereikalingi svetimi žvilgsniai, todėl slapukausite, norėdami kuo mažiau dėmesio į save atkreipti. Greit suprasite, kad veltui varginotės – visi turi svarbesnių reikalų už jus. Iš klaidžiojimų po vidinius labirintus jus vakarop ištrauks keli konkretūs su darbu ar sveikata susiję galvosūkiai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Lyg žuvis vandenyje jūs jausitės kolektyve. Sieksite kolegas ir draugus apdovanoti savo dėmesiu ir apipilti optimistiškais pažadais ir tai jums, tiesą sakant, bus viena iš lengviausių dienos užduočių. Kiek sunkesnė – įrodyti kai kam iš jų tai, kas jums svarbu, ką esate sumanę ar juos įtraukti į savo sumanymo įgyvendinimą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pavyks praturtinti save, jei nevaržysite savęs ir išdrįsite į kai kuriuos dalykus pažvelgti naujai, neįprastai ir laisvai. Popietę jūsų lūkesčiai, susiję su namais, pasiteisins tik iš dalies – ne kaskart suspėsite suprasti, kaip pasielgti. Vakare būsite aktyvūs kurdami bendrus planus ar užsiimdami bendra veikla su partneriais.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?