Penktadienio horoskopas – gegužės 8 d.

2015-05-08, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Šuo
„Fotolia“ nuotr. / Šuo

Gardžiai išsimiegoję, rytą pasitikite su dienos horoskopais.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savo širdį šiandien ir artimiausiu metu vis paliksite namuose, nes nebus kitos vietos pasaulyje, kuri jus bent kiek labiau už juos ir namiškius sušildytų. O norėdami darbą gerai atlikti tam naudokite ne ką kitą, o savo nuojautą ar net ženklus, kuriuos naktį jums siuntė sapnai. Apie tai, žinoma, nėra reikalo garsiai užsiminti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ore šiandien tvyros kitokios nuotaikos, nes meilės planeta jau bus įsikūrusi kitame ženkle, jums žadėdama daugiau pažinčių ir daugiau jūsų jausmus šildančio bendravimo. O savo poziciją šiandien ginsite nenusižengdami jokioms taisyklėms. Įsitikinkite, kad jus tam įkvepia kolektyvas ar draugai. Jei ne – gal kažko nepastebite?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jums prasideda mažų dovanėlių laikas dėl Veneros vizito į Vėžio ženklą. Panašu, kad savo meilės objektu paversite pinigus ir viską, ką galima už juos nusipirkti. O darbe šiandien privalote išlaikyti pasitikėjimo kažkuo kitu egzaminus ir priimti tai, kas jums siūloma. Net jei abejonės lips per kraštus ir jus užlies, jums nebus kur dėtis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šalin kaukes, už kurių slepiate tikrąjį savo veidą. Jei save matote netobulą – pats metas padaryti tam galą. Venera jūsų ženkle, todėl nieko keisto, jei po ilgesnio laiko apsilankysite grožio salone, o jūsų spintoje atsiras naujų madingų drabužių. Planuodami savęs gražinimo būdus, šiandien pasirūpinkite ne tik savimi, bet ir tais, kurie šalia.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų jausmų pasaulis kol kas pasiliks už borto – nei raudonų rožių, nei rausvų širdelių, nei pasakiškų prisipažinimų. Nebent svajonėse arba iš tų, kuriems nevalia to daryti ar apie kuriuos niekam nevalia pasakoti. Verčiau čia nuspauskite pauzės mygtuką ir šiandien įnikite į užduotis, kurios tirpte tirps, kai leisite kitiems nevaržomai įsilieti į savo veiklą.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savo jausmams vietos palikite draugiškuose ar kolegiškuose santykiuose, neatmesdami galimybės su vienu iš jų užmegzti artimesnius ryšius. Na, o jei meile draugystės gadinti neketinate, galite šiandien atlikti ir kai ką prasmingo. Pavyzdžiui, galite pabandyti tinkamai sujungti ir panaudoti kito žmogaus gerus norus ir savo kūrybiškumą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savo širdį nuo šios dienos artimiausias savaites vis dažniau paliksite darbe. Ir tai netruks pastebėti jūsų vadovybė. Tiesa, jų platesnė šypsena jūsų atžvilgiu gali ir jus paskatinti ne ten nukreipti savo kerus. Na, bet tai ir geresnių profesinių perspektyvų pažadas. Visa tai šiandien turėtų neužgožti ir to, kas jums aktualu namuose ar buityje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kuo daugiau meilės – tuo daugiau optimizmo, kuo daugiau galimybių - tuo daugiau teigiamų jausmų. Su tokiu pakilimu keliausite kol jausmų ir malonumų planeta maudysis vandens stichijoje. Beje, šiandien yra ir kitų malonių dalykų, pavyzdžiui, pasikalbėti. Nors į pašnekovą žiūrėsite pro rožinius akinius, visiems jums bus dėl to geriau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuo šios dienos būsite įmesti į jums svarbių intymių patirčių ar priklausomybės (gal net ir finansinės) nuo kitų asmenų baseiną. Kai kuriems bus sunku priimti kito pagalbą, kitiems - leistis į svetimą teritoriją, tačiau visiems kažkas rytoj nebus taip, kaip buvo vakar. Šiandien pasitikėkite savo šeimos narių gražiais pažadais, bet ir ant žemės stovėkite tvirtai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Partnerystės sritį šiltomis ir ryškiomis spalvomis nuspalvins ten užsukusi Venera. Jis ar ji šildys ir teiks jums geriausią pasaulyje laiką ir išsamiausias pamokas. Šiandien pradėkite jas mokytis, bet darykite ir kitus gerus darbus. Pavyzdžiui, išnaudodami stebuklingą kalbėjimo dovaną, pasakykite pasauliui, kas esate ir kas jums aktualu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei dar neatnaujinote savo dienotvarkės tam, kad taptumėte sveikesni, gražesni ir žvalesni, galite jau šiandien padaryti pirmuosius žingsnius ta kryptimi. Tai galioja ir jūsų santykiams su kolegomis ir santykiui su darbu – viskas čia turi būti gražu. O kelios aukos, kurias šiandien žūtbūt norėsite dėl kai ko padaryti, įprasmins šią jūsų dieną.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galite startuoti į romantiškus pasiplaukiojimus ir tikėtis visko, ko jūsų širdelėms ir kūnui šiuo metu reikia, nes mėgautis malonumais bus visos sąlygos dėl dabartinės Veneros padėties. Be to, dar šią dieną jūsų komandoje atsiras padedančių jums nenuklysti nuo pasirinktos krypties į svajonių ar iliuzijų pasaulį, o jūs susidomėjusiems patarsite, kaip ten patekti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?