Išausiu tau kelią

2015-05-08, Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos informacija

Kai po žiemos atbunda gamta ir žemė, atskuba viena gražiausių ir prasmingiausių švenčių – Mamos diena. Mama – žmogus, be kurio daugelis neįsivaizduojame savo gyvenimo. Tai žmogus, su kuriuo siejasi gražiausi ir mieliausi prisiminimai.

Kaip atpildas už visus motinų rūpesčius, meilę, pasiaukojimą balandžio 30 d. Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinėje mokykloje vyko šventinis koncertas „Išausiu tau kelią...“, skirtas Mamų dienai.

„Mama, tavo dėka vaikystė tapo dalele tų gražių pasakų ir svajonių visame mano gyvenime. Apsuptas tavo nepakartojamo švelnumo ir ramios meilės, nešuosi į ateitį smilgelių ir žemuogėlių grožio kraitį, kuris grįš tau su kaupu“, – šiais žodžiais mokiniai pradėjo austi kelią, į kurį po giją įdėjo kiekvienas mokinys: raiškų žodį, šokį, dainą ar muzikinį kūrinį.

Susirinkusioms mamoms sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Genovaitė Švalkūnienė, seniūnė Vilyta Sirtautienė.

 Koncerto  metu mamytės buvo vaišinamos kava, sultimis, saldumynais.

„Kai pasiilgstu tavęs, man vis kvepia rudeninėm tvorom, apsamanojusiais stogais, paskutiniu ant šakos kabančiu obuoliu ar ką tik iškeptu nežemiško kvapo pyragaičiu. Mieloji, pasakyk, ar taip pat nežemiškai kvepia ir mūsų kepti pyragaičiai“, - klausė mažieji „Virtuvėlės“ būrelio nariai, dovanodami  mamytėms  pačių iškeptus keksiukus.

 Šventę  vainikavo bendra daina „Žibuoklės“, atliekama visų mokyklos mokinių. Kaip didžiausią padėkos ženklą vaikai padovanojo  mamytėms savo nuotrauką „Ačiū, mamyte“.

 

 

 

 

 

 

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?