Visos gražiausios dainos bei eilės tik jums, brangios mamos!

2015-05-09, Karolina KIRTIKLYTĖ
Nojus Ivanov su visa savo šeima galės apsilankyti „Akropolio
Nojus Ivanov su visa savo šeima galės apsilankyti „Akropolio" ledo čiuožykloje.
Gegužės 2 dieną Šilutės kultūros ir pramogų centras visas mamas bei močiutes sukvietė į renginį, skirtą Mamos dienai paminėti „Sveikinu mamytę”. Renginį vedė Marijus Budraitis. Susirinkusias mamas ir močiutes gražiausios pavasario šventės proga sveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis.

Renginyje „Sveikinu mamytę” mamoms buvo padovanoti 24 pasirodymai. „Šiame renginyje nėra jokios vertinimo komisijos. Visi be išimties pasirodymai – geri. Kiekvienai mamai jos vaiko pasirodymas scenoje yra pats gražiausias ir geriausias, todėl jokių komentarų daugiau nereikia. Net jei atlikėjas pasirodymo metu suklys, mes visi jam draugiškai paplosime, ir tai jam bus paskata tęsti savo pasirodymą“, - laukiančius savo pasirodymo mažuosius drąsino renginio vedėjas.

Pirmieji į sceną kopė mažiausieji – lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” dainorėliai. Mamų širdis pianino garsais glostė mažoji Justė Linkytė. Ypatingu numeriu mamas sveikino sesutės Fausta ir Augustė. Fausta grojo unikaliu muzikos instrumentu – kanklėmis, o  Augustė deklamavo eilėraštuką. „Kadangi mums šis instrumentas – pianinas – reikalingas tik pačioje renginio pradžioje, tad į sceną kviečiame dar dvi pianistes – Ugnę ir Emiliją”, - džiugiai kvietė renginio vedėjas. Renginį tęsė Žibų pradinės mokyklos mažieji skaitovai. Mažieji deklamavo eilėraščių kompoziciją, skirtą mamoms. Pianistė Žydrė Adomaitienė akomponavo Nojui Ivanov, grojusiam triūba.

„Kadangi baigėme instrumentinę pasirodymų dalį, į sceną noriu pakviesti sportinių šokių kolektyvą „Lūgnė”. Apie šį kolektyvą būtų galima kalbėti daug ir dažnai. Jie dalyvauja įvairiuose konkursuose, iš ten niekada negrįžta tuščiomis, vis parsiveža apdovanojimų”, - gerų žodžių kolektyvui renginio metu negailėjo M. Budraitis. Po jų į sceną trankiai įsiveržė Šilutės Žibų pradinės mokyklos šokių kolektyvas „Žiburėlis”, M. Jankaus pagrindinės mokyklos estradinė studija su kūriniu „Mielai mamytei”. „Primenu, jog kiekviena salėje esanti mama, kiekviena moteris išeidama po renginio iš salės gaus po nedidelę staigmeną – simbolinį gėlės žiedą”, - susirinkusioms mamoms priminė renginio vedėjas. O tuomet ir vėl kvietė jaunuosius šilutiškius pasirodyti scenoje.

„Apie šį kolektyvą taip pat būtų galima kalbėti labai daug. Tai šokių kolektyvas „Žvaigždūnė”. Oho! Koks palaikymas salėje išgirdus kolektyvo pavadinimą! Net K. Komskis ir V. Laurinaitis atsisuko pasižiūrėti, kiek salėje yra „Žvaigždūnės“ fanų, - juokavo vedėjas. – Matote, šiame šokyje šoka mergaitės, kurių plaukai vienodo ilgio. Tad ir čia yra šiokie tokie standartai“.

Toliau renginyje pasirodė Pamario pagrindinės mokyklos popchoras „Saulytė“, mažoji vainutiškė Viktorija deklamavo eilėraštį, skirtą mamai. Tikriausiai iš jaudulio šiek tiek suklydo, bet puikiai išsisuko iš situacijos ir eilėraštį padeklamavo iki galo. Savo pasirodymą mamoms dovanojo neseniai keliuose tarptautiniuose festivaliuose dalyvavęs kolektyvas „Pamarietė“.

Vieni paskutiniųjų scenoje pasirodė M. Jankaus mokyklos šokėjai, Vainuto gimnazijos mokinė atlikėja Gintarė, šokių klubas „Salūnas“, jau studentaujantys ir dėl šio renginio į Šilutę grįžę jaunimo kantri muzikos grupės „Karčemėlė“ nariai. Renginį užbaigti buvo pavesta vaikų popchorui „Spindulys“. 

Pasibaigus vaikų pasirodymams sveikinimo žodžius mamoms tarė ir LR Seimo vicepirmininkas

Kęstas Komskis: „Noriu visus susirinkusiuosius pasveikinti su Mamos švente. Visiems žodžiai  mama, mamytė, močiutė, senelė – labai brangūs. Šiandien visos eilės, šokiai, dainos buvo skirtos tik jums. Tai, ką mes pamatėme šiandien scenoje, buvo be galo gražu. Net negaliu to apsakyti žodžiais. Sumanymas, surengti šventę jums, kilo labai paprastai. Norėjosi kažko gražaus Šilutėje, tad nutarėme surengti konkursą, sukviesti vaikus. Man talkino labai daug žmonių. Aš manau, tai buvo pačios gražiausios minutės, praleistos šiandienos renginyje. Linkiu visiems dažniau paskambinti savo mamoms, pasiteirauti, kaip joms sekasi, jas aplankyti”.

Mamas sveikino ir Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis: „Pastebiu, kad mes retai susimąstome, kiek mamoms reikia kantrybės, kiek reikia atsakomybės ir neretai visiško atsidavimo auginant vaikus. Mamos, jūs atiduodate savo vaikams viską, ką turite geriausio. Tik kai jūs esate šalia gyvenimas tampa šviesesnis“.

Renginio pabaigoje burtų keliu buvo traukiami penki kamuoliukai iš visų užsiregistravusių dalyvių. Jiems atiteko įspūdingi renginio sumanytojo ir rėmėjo Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojo Kęsto Komskio įsteigti prizai. Nuotraukų albumas „Atrask Lietuvą” įteiktas vienai jauniausių koncerto dalyvių vainutiškei Viktorijai.  Nojus Ivanov laimėjo prizą, skirtą visai šeimai – apsilankymą „Akropolio” ledo arenoje. Šilutės Žibų pradinės mokyklos kolektyvas laimėjo išvyką į Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumą. Kelionę į teatrą laimėjo pianistės Ugnė ir Emilija, o į kino teatrą keliaus visa Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija.

Pasirodžius visiems atlikėjams ir išdalijus dovanas į sceną buvo pakviesta vilniečių grupė „El Fuego”. Pasak renginio vedėjo, ilgai buvo svarstyta, ką pakviesti koncertuoti tokios gražios šventės proga, bet greitai buvo vieningai nutarta kviesti „El Fuego” vyrukus.

Kiekviena renginyje dalyvavusi moteris buvo pagerbta simboliniu rožės žiedu, priminsiančiu apie šį gražų renginį.

 


Foto galerija

Nojus Ivanov su visa savo šeima galės apsilankyti „Akropolio
Vainutiškė Viktorija buvo apdovanota nuotraukų albumu „Atrask LietuvąPianistės Ugnė ir Emilija lankysis teatre.

Straipsnio komentarai

Rūta2015-05-15
Ir tikras meras čia...nu gražu, tikra.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
fu2015-05-11
kad tarp vaiku reklamuojas tai vadinas zmones pamirs visa valdzios cirka ir taip jie susigrazins susigadinta savo rebutacija manipuluodami vaikais Komentaras patinka Komentaras nepatinka
net 2015-05-09
kiek suprantu eiles ir kuribinis vakaras mamai o ko cia deti valdininkai kad lenda i tarpa tarp vaiku fotografuotis ar ir jie pasijaute mazyliais Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?