Buvęs vicemeras kultūringai išpeikė agresyvius politikus

2015-05-10, Stasys BIELSKIS
Atstatydintas iš Šilutės r. savivaldybės vicemero pareigų Algirdas Gečas, sukvietęs žurnalistus į spaudos konferenciją, teisinosi nieko nenuskriaudęs, politikų kautynėse nedalyvaujantis.
Atstatydintas iš Šilutės r. savivaldybės vicemero pareigų Algirdas Gečas, sukvietęs žurnalistus į spaudos konferenciją, teisinosi nieko nenuskriaudęs, politikų kautynėse nedalyvaujantis.

Atstatydintas iš Šilutės rajono savivaldybės vicemero pareigų Algirdas Gečas, sukvietęs žurnalistus į spaudos konferenciją, perskaitė Šilutės krašto bendruomenei skirtą pareiškimą. Šiame rašte A. Gečas ragina gyventojus, dalyvausiančius pakartotiniuose rinkimuose, neleisti, kad mūsų krašto likimą spręstų politikai, kuriems rūpi tik siauri asmeniniai bei grupiniai interesai, kuriems valdžios sutelkimas savo rankose yra vienintelis politinės veiklos tikslas.

„Šilokarčemoje“ jau rašėme, kaip balandžio 29 ir 30 dienomis įvykę Tarybos neeiliniai posėdžiai baigėsi mero pavaduotojo A. Gečo ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Raimundo Ambrozaičio nušalinimu nuo užimamų pareigų. Oficialiai posėdžių metu buvo pabrėžta, kad šie asmenys prarado aukščiausios savivaldos institucijos – Savivaldybės tarybos pasitikėjimą.

„Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad įvyko normali politinio gyvenimo praktika, kuri buvo įgyvendinta laikantis Šilutės rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamente numatytų procedūrų. Bet daugeliui kyla klausimai: kas gi vyksta Savivaldybės taryboje, ar VII šaukimo Taryba vis dar yra pajėgi atlikti savo darbą?“, - klausė A. Gečas.

Jis, įvertinęs Savivaldybės tarybos pastarųjų mėnesių veiklą, pareiškė, kad, anuliavus kovo mėnesį vykusių savivaldybių tarybų ir tiesioginių mero rinkimų Šilutės rinkimų apygardoje rezultatus, Savivaldybės taryba tapo ypač įnirtingos kovos lauku dėl politinės galios pasiskirstymo.

„Turiu pagrindą manyti ir teigti, - pareiškė A. Gečas, - kad Taryboje skubiai telkiamos politinės jėgos, jų pagrindu kuriamos politinės sąjungos, kurių tikslas – bet kuria kaina laimėti pakartotinius rinkimus, Šilutės rajone vyksiančius birželio 21 dieną. Šiame kontekste balandžio 29 ir 30 dienomis įvykę neeiliniai Tarybos posėdžiai ir juose priimti sprendimai rodo, kad tos agresyvios politinės jėgos rado Taryboje bendrininkų ir pradeda sutartus darbus.


Straipsnio komentarai

Joo2015-05-11
Teisingai Gečas sako; jis ir Ambrozaitis atstovauja agresyviosioms jėgoms, kurios nori destabilizuoti situaciją rajono taryboje ir bet kuria kaina laimėti rinkimus. Net ir tuo atveju, jei rajonas patirtų didelių nuostolių. Komentaras patinka Komentaras nepatinka