Savaitgalio horoskopas – gegužės 9–10 d.

2015-05-09, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Atostogos
„Fotolia“ nuotr. / Atostogos

Sužinokite, ką šį savaitgalį jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kad ir kaip savaitgalį  vilsitės, kad jūsų nuojauta sako jums tiesą, jos šiomis dienomis paklausę, darysite klaidą po klaidos. Verčiau remkitės į tai, kas akivaizdu, ypač šeštadienį, kai konkretus darbas duos nemažiau konkretų rezultatą. Sekmadienį nesiliausite kalbėti, dalytis idėjomis ir naujų žinių bei įspūdžių ieškoti.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Bet kokius bandymus su draugais savaitgalį susitarti dėl pinigų, pabaigsite prie krūvos nesusipratimų ir galbūt net kelių praradimų. Užuot į tai įsivėlę, savo energiją, kurios šeštadienį turėsite į valias, naudokite savo autoritetui stiprinti. Sekmadienį prie to ir prie jūsų profesinės sėkmės gali prisidėti ir gautos žinios.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį sunkoka bus išvengti painiavos, susijusios su pačiais didžiausiais jūsų siekiais, todėl leistis apie tai į diskusijas su kuo nors kitu ar net savimi – beprasmiška. Vietoj to, šeštadienį imkitės kelių konkrečių permainų, kurių nebūtina kol kas afišuoti. Sekmadienį jūsų nieks nedrįs užčiaupti, kai norėsite pareikšti savo poziciją.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį neverta pasitikėti gautomis žiniomis ar išminčiais, kurių tikėjimas geriausias, o nuomonė – teisingiausia. Šeštadienį pravartu tikėti tuo, kas tikra ir apčiuopiama, ypač jei tai jums suteiks draugas ar artimas žmogus. Sekmadienį galite sužinoti kažkokią kito žmogaus paslaptį, kuri jums leis ją ar jį geriau suprasti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį nekiškite nosies į savo draugų paslaptis ir į pinigines, o jų pagalbos atsisakykite, net jei ją jie jums geranoriškai pasiūlytų. Viską, ko jums reikia, galite pasiekti šeštadienį savo nuoširdžiu darbu. Sekmadienį savo bičiulius pakvieskite kartu praleisti laiką ir būkite tikri, kad jų dėka plėsis jūsų pažįstamų gretos.  

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

 

Savaitgalį jūsų ir artimo žmogaus nuomonė apie karjerą ar jūsų ateities perspektyvas gali įvaryti jus į kampą. Į jį nepateksite, jei šeštadienį daugiau laiko skirsite ne diskusijoms, o konkretiems, bet džiugiems jūsų planams, kad ir tiems, susijusiems su atostogomis. Sekmadienį gauta informacija padės jums įvykdyti vieną buities užduotį.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį buityje jus erzins netvarka, o nemalonūs kūno pojūčiai vaikys lauk jūsų optimistines nuotaikas. Tačiau ne viskas nudažyta juoda ar pilka spalvomis – turėsite pakankamai parako, kad šeštadienį namuose įvykdytumėte svarbų pokytį. O sekmadienį jus džiugins žinios, iki jūsų atklydusios iš toli.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį bandydami suspėti paskui malonumų traukinį, galite pernelyg giliai įlipti į skolas ar slogias intymias patirtis. Įsitikinsite, kad šeštadienį kur kas maloniau kur nors nuvykti ir ką nors atlikti dėl savo artimo žmogaus, o sekmadienį – dėl kai ko, kas ne pirma diena jau kelia nerimą, pagaliau susitarti su savo šeimos nariais.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kad ir kaip savaitgalį derinsite savo ir savo artimo žmogaus požiūrį į šeimos laimę, niekaip neprieisite prie vienodos nuomonės ar bendro susitarimo. Neliūdėkite, gal iki ten, kur norite būti, yra aplinkinis kelias? Šeštadienį apsidarykite aplink ir pasiraitokite rankoves, o sekmadienį – kur nors netoli kartu su juo ar ja nuvykite.  

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį mažiau planuokite, o daugiau darykite, ypač šeštadienį. Ir tik tada, kai ką nors dėl savo ir kitų geros nuotaikos padarysite, pajusite, kaip laimė liejasi pro kraštus. Na, o jei leisitės į diskusijas, kaip kas turi būti padaryta – tik laiką veltui iššvaistysite. O jei savo buityje ko nors stokojate, sekmadienį galite pasidairyti po parduotuvių vitrinas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį būdami dosnūs savo atžalai ar mylimam žmogui, patys sau išsikasite duobę. Kad taip nenutiktų, į jų pataikavimą žiūrėkite pro pirštus ir imkitės realių veiksmų, kad po jūsų namų stogu gyventi būtų geriau visiems. Sekmadienį jums dėmesio netruks ir jūs žinosite, kam ką pasakoti, kad mylimųjų akyse negestų šypsenos.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį savo nuomonę pasidėkite kuo tolėliau ir, šiukštu, nepradėkite kalbos su namiškiais apie tai, kaip kas turėtų būti jūsų šeimoje. Kažką iš tiesų supainiosite, o kaip išnarplioti – nežinosite. Užuot tam gaišę laiką, vykite šeštadienį pasižvalgyti po apylines, o sekmadienį tyliai spręskite šeimos galvosūkius, kapstydamiesi prisiminimuose.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?