Į mados renginį su Dariumi Gališanskiu atvykusi Karolina Toleikytė: „Tarp mūsų – nieko skandalingo“

2015-05-10, Žmonės.lt
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Karolina Toleikytė ir Darius Gališanskis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Karolina Toleikytė ir Darius Gališanskis

Vėlyvą penktadienio vakarą Vilniaus naktiniame klube „Mojo Lounge Vilnius” vyko žymaus prancūzų dizainerio ir fotografo Thierry Muglerio vakarėlis. Pirmasis tokio tipo mados renginys subūrė stilingą pramogų pasaulio grietinėlę.

Čia buvo galima sutikti ne vieną verslininką, šou verslo atstovą, įdomias ir ryškias asmenybes, kurių visas vienija glamūrinis gyvenimo būdas – aistra madai, kelionėms, naujausioms tendencijoms ir aukščiausiai kokybei.

Renginyje pasirodė ir modelis Karolina Toleikytė, kuriai kompaniją vakarėlyje palaikė Darius Gališanskis. Prieš mėnesį su buvusiu širdies draugu, taip pat modeliu, Simonu Pham išsiskyrusi Karolina teigė, kad ji ir Darius – tiesiog geri bičiuliai. „Praėjusį kartą į renginį atėjau su savo pusbroliu, tuomet visi spėliojo gal čia koks naujas romanas. Oi, ne, tarp mūsų – nieko skandalingo. Abu esame geri Manto Petruškevičiaus draugai, todėl palaikėme jam kompaniją“, – Žmonės.lt sakė Karolina.

D.Gališanskis – Vaidos Jasaitienės mylimasis, pora kartu jau daugiau nei dvejus metu. Vaida šįkart vakarėlyje nepasirodė.

Trumpą blizgią suknelę renginyje vilkėjusi Karolina sako ją įsigijusi specialiai šiai progai. „Ji – nėra kažkokių dizainerių, ji – iš jaunimui skirtų drabužių parduotuvės, todėl ją puikiai pritaikiau šiam renginiui. Paprasta, paaugliška suknelė“, – sakė Karolina.


Straipsnio komentarai

oi kokia2015-05-11
o kodel cia komentarai slapemi o ko cia isskirtine Komentaras patinka Komentaras nepatinka
8888888882015-05-11
ar cia kabinas uz bet kokio siaudo kad tik i maza dezute ilipt ir pademonstruot uzpakaliuka Komentaras patinka Komentaras nepatinka
verlininkas2015-05-11
o per lova tai oi oi kiek gali pasiekt Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pupyte2015-05-11
skandalingo nieko nera net suris spastose uz aciu nepuna Komentaras patinka Komentaras nepatinka
hahaha2015-05-10
nieko uz nieko seipsau nebuna ir nereikia cia tralialia Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek planuojate išleisti pinigų kalėdinėms dovanoms?