Pagėgių policijos komisariate lankėsi Pagėgių dienos centro vaikai

2015-05-10, Tauragės AVPK informacija

Šių metų gegužės 6-ąją Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariatas sulaukė didelio būrio svečių – vaikų iš Pagėgių dienos centro.

Juos prie policijos durų pasitiko policijos bičiulis Amsis, kuris aprodė policijos komisariato patalpas bei palydėjo į bendrą posėdžių salę, kur jų laukė ir daugiau staigmenų. Viešosios policijos prevencinės grupės pareigūnai pademonstravo policijoje naudojamas priemones bei papasakojo apie jų paskirtį. Taip pat vaikams buvo pravesta viktorina „Ar gerai pažįsti kelio ženklus?“. Geriausiai pasirodžiusiam vaikui pareigūnai įteikė atminimo dovaną. 
Susitikimo tikslas nebuvo tik aprodyti komisariatą ir pabendrauti, bet taip pat ir įteikti jau įvykusio konkurso prizus. Pagėgių savivaldybės dienos centro vaikai kartu su Pagėgių policijos komisariatu bei Pagėgių Algimanto Mackaus savanoriais dalyvavo NAISIŲ VASAROS organizuojamame konkurse „Vaikų Velykėlės 2015“. Šis konkursas puoselėja gražias senas lietuviškas tradicijas, ugdo tautišką vaikų mąstymą, kitas dorines vertybes. Pasibaigus konkursui buvo gauti prizai, kuriuos policijos bičiulis Amsis įteikė kiekvienam projekto dalyviui. 
Pareigūnai pastebėjo, kad daugiausiai dėmesio vaikai skyrė policijos bičiuliu Amsiui, kuris dalyviams spaudė ranką bei mielai su visais fotografavosi. Atsisveikindama su mažaisiais svečiais bendruomenės pareigūnė Rima Buinauskienė palinkėjo saugoti vieni kitiems nuo pavojų, visiems būti sąžiningiems, doriems ir draugiškiems, gerai mokintis, o baigus 12 klasių – rinktis policininko profesiją.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!