Pirmadienio horoskopas – gegužės 11 d.

2015-05-11, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Komandinis darbas
„Fotolia“ nuotr. / Komandinis darbas

Pasitikite naują savaitę su dienos horoskopu.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte naudingiausi sau ir kitiems būsite, jei jums pavyks būti originaliems, novatoriškiems ir sėkmingai  integruoti savo mintis bei idėjas į bendrą grupės veiklą. Tiesa, dieną gali būti nelengva suderinti savo galimybes, norus ir poreikius su keisčiausiais savo komandos narių pasiūlymais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jausite turį visas teises demonstruoti, kas ir kokie iš tiesų esate. Tačiau šiandien nebūkite tikri, kad toji vaga, kurią mielai sau ne pirma diena ariate, bus tiesi ir visi nuo jos negalės atitraukti akių. Savo jėgas nukreipę į darbą, vilsitės paguodos ir išsigelbėjimo, tačiau, vos susidūrę su kliūtimis, savimi suabejosite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte planuosite, kaip ir kur būtų geriau pabėgti nuo rutinos, o tai bus beveik įmanoma draugų, kolegų ar bičiulių dėka. Regis, kai kas iš jų jus įkvėps kažkokiems netikėtiems žygiams ar žygdarbiams. Įdienojus planus teks keisti ir skleisti aplink save optimizmą, nesitikint už tai būti pastebėtiems. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte dėl savo netikėtų sprendimų rasite pačius tiesiausius kelius į kito žmogaus pasitikėjimą. Tačiau jums patiems pasitikėti savo komandos nariais bus išties nelengva, o dar sunkiau – suderinti tai, kas privaloma su tuo, kas jus vilioja ir žavi. Vienintelė išeitis iš užburto rato – mesti lauk abejones ir darbuotis išvien su kitais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte su pasididžiavimu įkvėpsite kitus žmones arba patys mėgausitės visokiausiomis jų jums pasiūlytomis galimybėmis. Vėliau, tiesa, atrodys, kad kažkuris iš jų ar net visi kartu mėgina jūsų kantrybę, darbe statydami jums vieną kliūtį po kitos ir kaskart sugalvodami jums vis sunkesnę užduotį. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šį rytą darbo, buities ar sveikatos problemas išspręsite taikydami netradicinius metodus, ypač kuriuos jums noriai pasiūlys kiti žmonės. Dieną nerasite nei priežasčių, nei būdų, kaip suderinti savo svajones ir savo anksčiau įgytas žinias su tuo, kas kėpso jums prieš akis ir reikalauja jūsų darbo ir netradicinių sprendimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šį rytą būsite žavūs ir originalūs, savo neįprastais poelgiais atkreipiantys priešingos lyties atstovų, o kūrybiškais netradiciniais sprendimais – klientų dėmesį. Dienos metu bus sunku suderinti savo ankstesnius prisirišimus su būtinomis šios dienos permainomis ir kitų žmonių pasiūlytomis iniciatyvomis. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nedidelės permainos gali būti dalis netikėtų šio ryto džiaugsmų ir rūpesčių. Susitaikę su mintimi, kad kai kas vakare nebebus taip, kaip iš ryto, lengviau perplauksite į tą krantą, kuriame jūsų prisirišimai nebeturi galių. Vakare kuo daugiau dėmesio skirkite savo šeimai, netampydami katino už ūsų, užsiimdami rizikinga veikla.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šio ryto naujienos ir susitikimai, iš pradžių jus visus kiek krestelėjusios, vėliau jums nusišypsos plačia ir akinančia šypsena. Per dieną aktyviai bendraudami, vykdami iš vietos į vietą ir keisdamiesi savo mintims bei idėjomis, sutiksite ne vieną asmenį, kuris lieps jums viską mesti ir pagaliau imtis kokio nors rimto darbo. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte nenurimsite, kol ko nors stebinančio nepadarysite ar nenupirksite tam, kad jūsų viduje ar namuose pasklistų šviežumo ir naujumo dvasia. Tačiau dieną jūsų pačių idėjos ar mylimųjų norai gali kiek per brangiai jums visiems kainuoti. Vakare įsitikinkite, kad apsaugote nuo visų skeptikų tai, kuo patys tikite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte siekdami išsiskirti iš minios elgsitės kiek keistokai, tačiau niekam neleisite abejoti, kad tai – neteisinga ar netinkama. Priešingai, tokiu būdu padiktuosite dienos toną. Jūsų pastangos nebus praleistos pro akis ar ausis, tačiau tik dalis jums pritars. Visi kiti mieliau laikysis savo įprasto plano ir jiems tinkančių taisyklių. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei ryte pažvelgsite į savo ankstesnes problemas naujai, ir tai kilstels jūsų vertės kartelę. Tačiau dieną atvirai priimti jums siūlomas permainas bus nelengva užduotis. Neįtikins net tai, kai už neįprastą poelgį gausite pagyrimą ar dovaną. Stipresni jausitės, jei laikysitės įprastų nuostatų, kurios jau ne pirma diena jums suteikia stabilumo jausmą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?