Antradienio horoskopas – gegužės 12 d.

2015-05-12, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Mergaitė parke
Fotolia nuotr. / Mergaitė parke

Sveiki gyvi! Aušta nauja diena, o su ja ir astrologinės prognozės. Ką jos žada?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Didžiosios dalies to, kas jums šiandien bus aktualu, nenorėsite niekam atskleisti. Ryte jus erzins tie, kurie trukdys mintimis klaidžioti po naktį regėtus sapnus. Tačiau įdienojus savo vizijas ir nuojautas tinkamai taikysite padėdami artimiesiems ar rūpindamiesi namų gerove. Vakare kuo anksčiau norėsite vėl sugrįžti į sapnų pasaulį. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte nerimo bangas jūsų viduje ar aplink jus sukels būtinybė spręsti bendrus finansinius klausimus. Dieną pokalbiai ir susitikimai su tais, kuriuos laikote savo draugais ar su kuriais siekiate bendrų tikslų komandoje, šildys ir džiugins visus pašnekesio dalyvius. Tačiau vakare nustatykite ribas, kurių niekas iš draugų lai nedrįsta peržengti. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte dangstysitės jums patinkančia veikla tam, kad nereikėtų paisyti nemalonių jūsų partnerių ar kitų asmenų pastabų. Jūsų pastangų dėka ar dėl kitų priežasčių, darbe gali atsirasti sąlygos geriau uždirbti, gauti premiją ar dovaną. Dieną baigsite maudydamiesi svajonėse apie tai, kas, regis, ne visiškai realu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šį rytą niekaip nepavyks suderinti savo svajonių su užduotimis, kurios kėpso jums prieš akis. Dieną žavesio pagalba paskleisite aplink save optimistiškas nuotaikas ar suteiksite kam nors reikalingų žinių bei paskatinimą. Vakare įniksite į veiklą, kuri jus žavi, tokiu būdu patikėdami, kad, nepaisant visko, gyvenimas nuostabus.


LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte kitais tikėsite labiau nei savimi, todėl tuomet, kai reikės patiems už ką nors imtis atsakomybės, verčiau rinksitės likti nematomais. Dieną džiaugsitės atradę veiklos, kuri ir miela, ir prasminga, bet lygiai taip pat nekrentanti į akis. Vakare tapsite patiklūs ir norintys kitiems įtikti, todėl sutiksite su visomis siūlomomis sąlygomis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte įsitraukti į aktyvią veiklą trukdys namų rūpestėliai. Dieną būsite nepamainoma grandis bet kurioje komandoje, kuri žino, kaip užpildyti bet kokią tuštumą, o nusivylusius – kilstelėti. Vakare jūsų ryšiai su antrąja puse ne be jūsų pastangų nusidažys rožiniais atspalviais, todėl net nesusimąstydami vykdysite jo ar jos užgaidas ir prašymus. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte darbas strigs dėl informacijos stokos, o santykiai su kolegomis – dėl vėlavimų, nemalonių naujienų, per griežtų taisyklių ar sutarties sąlygų nevykdymo. Dieną darbai galbūt didelio pagreičio neįgis, bet malonių akimirkų jums ir kolegoms suteiks. Vakare būkite atidūs tam, kuo bandote save paguosti, pralinksminti ar savijautą pagerinti. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte jūsų kūrybines mintis gesins lėšų stoka ar tie, kurie abejingai vertins jūsų pažertus pasiūlymus. Vėliau jums pavyks paveikti abejinguosius ir juos įtikinti, kad tai, ką ketinate daryti, iš tiesų verta dėmesio. Vakare užmerkę akis prieš vaikų ar mylimo žmogaus nusižengimus, žvelgsite į juos su besąlygiška meile. Kuo jie sėkmingai naudosis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte visiems namiškiams, kurie pernelyg daug iš jūsų tikisi, parodysite jų vietą. Tačiau vėliau turėsite atiduoti jiems būtiną duoklę, pagalbos ar pinigų pavidalu. Laimei, tai jus nuteiks maloniai. Todėl vakare būsite ramūs tuomet, kai visas jūsų mintis ir visą jūsų laiką pasiglemš tie, kurie gyvena kartu su jumis. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte slogūs sapnai, prisiminimai ar praeities nuoskaudos trukdys užmegzti reikalingą ryšį su aplinkiniais ar laiku kur nors nuvykti. Dieną juos jau būsite tolyn nuviję ir patirsite tikrąjį bendravimo malonumą. Vakare matysite ir girdėsite tik tai, kas jums malonu ir gera. O ir kitus pasistengsite dėl to įtikinti. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžią temdys nesutampantis jūsų ir komandos narių požiūris į turimus resursus. Dieną turėsite daug malonaus darbo, kuriam reikės jūsų kūrybiškumo, o kolegoms – jūsų geros širdies. Vakare geriau nei kiti užuosite vietas, kurios jums naudingos, tačiau kažin ar pajėgsite jomis pasinaudoti. Be to, būsite pernelyg dosnūs kitiems. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nuo pat ryto nersite į savo mėgstamus vandenis, tačiau suprasite, kad kai kuriuos profesinius slenksčius įveikti nepaprasta. Dieną aplinka giedrės, o jūs mokėsite ir patys pasidžiaugti, ir kitus palinksminti. Vakare plaukiosite savo vandenyse. Juose ką nors gero radę neįvertinsite, o norėsite to, kas ne jūsų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?