Plojimų niekada nebus per daug

2015-05-12, „Šilokarčemos“ informacija
Šiais metais merginos krepšinio sezoną baigė Raseiniuose  drauge  su NKL čempionais Klaipėdos „Naftai-Uni-Akvaservis
Šiais metais merginos krepšinio sezoną baigė Raseiniuose drauge su NKL čempionais Klaipėdos „Naftai-Uni-Akvaservis" komanda.

Šilutės krepšinio sirgalius ir visą Lietuvą stebinusios, dažnai iš nuostabos privertusios išsižioti Šilutės krepšinio komandos šokėjos „Atėnė" merginos baigė savo pasirodymus šių metų Nacionalinio krepšinio lygos sezone.

„Atėnės" merginos kasmet dalyvauja ne viename konkurse, o Nacionalinės krepšinio lygos konkursas  „Geriausia Lietuvos krepšinio palaikymo komanda" joms – tarsi maža avantiūra. Pasivaržyti dėl geriausiai šokančios grupės vardo joms sekasi. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais, šilutiškės – geriausios. Turėdamos šį apdovanojimą merginos įgijo teisę dalyvauti NKL finalinėse varžybose ir taip palaikyti geriausius Lietuvos krepšininkus.

Šiais metais merginos krepšinio sezoną baigė Raseiniuose drauge  su NKL čempionais Klaipėdos „Naftai-Uni-Akvaservis" komanda.

Šilutės krepšinio komandos „Atėnė" šokėjos: Gabrielė Aliukonytė, Aistė Kurlianskaitė, Gytė Butkutė , Julija Svipaitė, Gabrielė Šreiberytė, Dovilė Kubaitytė, Eglė Griciūnaitė, Martyna Murauskaitė, Emilija Šeputytė, Mintautė Petrauskaitė, Ema Gailiūnaitė. Trenerė Inga Mikutytė.

 

 


Foto galerija

Šokėjos sezone džiugino ne vienu puikiu pasirodymu krepšinio aikštelėje.Šiais metais merginos krepšinio sezoną baigė Raseiniuose  drauge  su NKL čempionais Klaipėdos „Naftai-Uni-AkvaservisŽavios, draugiškos ir darbščios „Atėnė

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?