FK „Šilutė“ išvykoje patyrė pralaimėjimą

2015-05-12, „Šilokarčemos“ informacija
Už grubų žaidimą geltoną kortelę išvydo  „Šilutės“ žaidėjas Justas Milius
Už grubų žaidimą geltoną kortelę išvydo „Šilutės“ žaidėjas Justas Milius
LFF pirmos lygos septintojo turo mače FK „Šilutė“ išvykoje patyrė pralaimėjimą prieš  Gargždų „Bangą“ rezultatu 2:1 (2:0).

Nuo pirmųjų rungtynių kėlinio minučių emocijų netrūko, mat  abi komandos demonstravo atkaklų žaidimą. Jau 15-ąją minutę už nesportišką elgesį geltona kortele buvo įspėtas Šilutės komandos žaidėjas Mantas Lėkis. Pirmojo rungtynių įvarčio teko palaukti. 30-ąją kėlinio minutę gausiai susirinkusius „Bangos“ sirgalius pradžiugino Dovydo Pačkausko įvartis, po kurio gargždiškiai išsiveržė į priekį – 1:0. Po kelių akimirkų kamuolys dar kartą atsidūrė „Šilutės“ vartuose, kai 32-ąją minutę taikliu smūgiu pasižymėjo Andrius Butkus – 2:0. Per likusį kėlinio laiką „Šilutei“ rezultato sušvelninti nepavyko.

Antrajame kėlinyje ekipos mėgino sukurti keletą pavojingų situacijų varžovams, deja, įvarčių kurį laiką pasiekti nepavyko. 56-ąją minutę geltona kortelė buvo parodytą „Bangos“ futbolininkui Sigitui Urbiui, o neilgai trukus už grubų žaidimą geltoną kortelę išvydo ir „Šilutės“ žaidėjas Justas Milius. 73-ąją minutę Maksimui Lukashevichiui galiausiai pavyko pralaužti Igno Driomovo saugomus vartus ir rezultatą kiek sušvelninti – 2:1. Iki antrojo kėlinio pabaigos išlaikę minimalią persvarą (2:1) pergalę namų stadione šventė Gargždų „Bangos“ futbolininkai.