Švėkšna ruošiasi atsinaujinti

2015-05-12, Gerda BELOKOPYTOVA
Susitikimo akimirkos.
Susitikimo akimirkos.

Praėjusią savaitę Savivaldybės atstovai lankėsi Švėkšnoje, kur kartu su bendruomenės nariais diskutavo apie tai, kokias vietas seniūnijoje reikėtų sutvarkyti. Žinia, Šilutės rajono savivaldybė yra įtraukta į tikslinių teritorijų sąrašą, todėl būtina nuspręsti, kokias sritis bus galima finansuoti už gautas lėšas.

Susitikime su Švėkšnos bendruomenės atstovais dalyvavo Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis bei Savivaldybės Plėtros ir planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Jagelavičienė. Švėkšniškių klausta, kokias vietas šiuo metu labiausiai reikia tvarkyti. Situaciją svečiams pristatęs Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasakojo, kad dabar planuojama tvarkyti Vilkėno–Žalgirio gatvę su prieigomis, kur turėtų būti įrengtos poilsio ir stovėjimo aikštelės. Pasak A. Šepučio, pastarojo sumanymo įgyvendinimas būtų labai naudingas ir miestelio gyventojams, ir čia vykdantiems individualią veiklą. Priminsime, kad „Šilokarčemoje“ jau ne kartą rašėme apie tai, kokių nepatogumų ir net pavojingų situacijų sukelia neapšviesta minėtųjų gatvių atkarpa.

Švėkšniškiai taip pat pasidalijo sumanymais, kokias vietas norėtų įkurti miestelio erdvėse. Pasirodo, bendruomenė nori įrengti treniruoklių aikšteles labiausiai jaunimo lankomose vietose. Dar viena aktuali problema – darželio pastato fasado tvarkymas.

Susitikimo metu kalbėta ir apie populiariausią Šilutės rajono bažnyčią, esančią pačiame Švėkšnos miestelio centre. Šie maldos namai išties išskirtiniai, tačiau jiems taip pat jau reikalingas remontas. Anot švėkšniškių, būtina sutvarkyti laiptus ir aikšteles, vedančias į bažnyčios bokštą. Ši problema bus sprendžiama jau netrukus.

Neapsieita tądien ir be pokalbių apie Švėkšnos specialųjį ugdymo centrą. Šioje ugdymo įstaigoje planuojamas vaikų skaičiaus mažinimas. Bendruomenė pasidalijo mintimis ateityje įkurti socialines paslaugas teikiantį centrą, kuris teiktų pagalbą senjorams, neįgaliesiems ir specialiųjų poreikių turintiems vaikams.

 

 


Foto galerija

Susitikimo akimirkos.Susitikimo akimirkos.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar esate sėdę prie vairo išgėrę?