Vilkyčiuose pagerbti geriausi jaunieji sportininkai

2015-05-12, Gerda BELOKOPYTOVA
Geriausių mokyklos sportininkų penketukas su treneriu B. Mulskiu.
Geriausių mokyklos sportininkų penketukas su treneriu B. Mulskiu.

Vilkyčių pagrindinės mokyklos sportininkai kasmet savo ugdymo įstaigos ir gimtojo miestelio vardą įrašo ne tik į Šilutės rajono, bet ir į Lietuvos sporto istorijos puslapius. Iškovoti aukščiausių vietų medaliai bei kiti svarbūs apdovanojimai  įrodo – vilkytiškiai mokiniai yra puikūs sportininkai.

Štai balandžio 30-osios vakarą vyko tradicinės, jau 19-osios, geriausių mokyklos sportininkų apdovanojimų iškilmės. Apdovanojimų, medalių bei taurių blizgesys tuokart užpildė mokyklos koridorius bei paskatino jaunuosius sportininkus ir toliau siekti pačių aukščiausių rezultatų.

Jaunieji vilkytiškiai sportininkai, jų tėvai, visa mokyklos bendruomenė už puikius vaikų pasiekimus paties aukščiausio rango varžybose yra dėkingi vaikų ilgamečiui treneriui Broniui Mulskiui. Šis žmogus, negailėdamas sukauptos patirties, turimų žinių moko jaunimą drąsiai ir tvirtai žengti į sporto pasaulį. Griežto būdo, užsispyręs pedagogas sugeba mokyklos sportininkų širdyse įžiebti meilės sportui kibirkštį ir padeda siekti puikių rezultatų.

Į sportininkų apdovanojimų ceremoniją šįkart susirinko ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir sportininkų tėvai, draugai, rėmėjai.

Istoriją prisiminus

O Vilkyčių pagrindinės mokyklos sporto istorija pradėta rašyti jau labai seniai. Mokyklos bendruomenė didžiuojasi ir savo ugdytinių aukštais pasiekimais bei jauniesiems mokiniams juos pateikia kaip geriausius pavyzdžius. Buvę šios mokyklos mokiniai Ramūnas Butkus (ieties metimas) ir Ruslanas Seitkalijevas (100 km ultra maratono bėgimas) pelnė sporto meistrų vardus, o Aurimas Pakalniškis (ieties metimas) yra kandidatas į sporto meistrus. Ne vieną apdovanojimą ir aukščiausias prizines vietas iškovojo Marius Beivydas (I atskyris disko metime), Donatas Keizeris (I atskyris maratono bėgime), taip pat Martynas Baltrukonis ir Motiejus Jančiauskas (I atskyris ieties metime).

Puikusis penketukas

2014 metų geriausių mokyklos sportininkų apdovanojimuose įrašyti penki didžiausius pasiekimus sugebėjusių iškovoti jaunųjų sportininkų vardai. Tačiau iš jų labiausiai išsiskiria Gintarė Paulauskaitė, tarptautinėse vaikų varžybose Varšuvoje iškovojusi II vietą. Derėtų paminėti ir tai, kad Gintarė – vienintelė mergina tarp išrinktų geriausių mokyklos sportininkų.

Prizai geriausiesiems buvo įteikti tik įveikus vakaro vedėjų jiems skirtas užduotis.

Gintarė Paulauskaitė – III atskyris, ietį nusviedė 30,74 m, kamuoliuką – 52,60 m, 2 kg rutulį stūmė  12,92 m. Gintarė yra pelniusi Lietuvos vaikų čempionės titulus kamuoliuko metime ir rutulio stūmime, Tarptautinėse vaikų varžybose Varšuvoje užėmė II vietą kamuoliuko metime. G. Paulauskaitė taip pat yra ir Lietuvos vaikų rinktinės narė.

Gediminas Keizeris – III atskyris, 700 gramų ietį metė 49,01 m. Jis taip pat yra Klaipėdos miesto ir Šilutės r. varžybų nugalėtojas.

Donatas Klumbys yra Lietuvos jaunimo rinktinės narys, o štai Jaunimo pirmenybėse užėmė III vietą. Geriausias Donato rezultatas – II atskyris, 700 g ietį sviedė 59,60 m.

Ernestas Arčevskis gali didžiuotis, jog yra Klaipėdos miesto ir Šilutės r. varžybų prizininkas. Geriausias jo rezultatas – 500 gramų ieties metime pasiekti 38,77 m.

Mantas Rudzevičius 500 gramų ietį numetė 39 m. Jis yra Klaipėdos miesto ir Šilutės r. varžybų prizininkas.

Klaipėdos miesto sporto centro treneris Alvydas Šilauskas savo prizą skyrė daugiausia taškų surinkusiai metikei G. Paulauskaitei.

Buvusi mokyklos auklėtinė Viktorija Keizerytė įteikė medalius bei padėkos raštus ir jauniesiems sportininkams.

Rėmėjai

Anot sportininkų trenerio B. Mulskio, tokie apdovanojimai vaikams yra išties svarbūs. „Tačiau jų negalėtume rengti be mūsų nuolatinių rėmėjų. Štai ir buvę auklėtiniai jau atvyksta į šias šventes, yra tapę mūsų jaunųjų sportininkų rėmėjais. Labai dėl to džiaugiamės ir didžiuojamės jais“, - kalbėjo B. Mulskis.

Prizus šiemet įsteigė: Vilkyčių pagrindinės mokyklos administracija, buvę mokyklos sportininkai Marius Beivydas, A. Keizeris ir Donatas Keizeris, verslininkas Kazimieras Gudžiūnas, Šilutės kredito unijos vadovė Genovaitė Kimbrienė, Klaipėdos miesto sporto centro treneris Alvydas Šilauskas, Saugų seniūno pavaduotojas Kęstutis Sadauskas.

 


Straipsnio komentarai

buk teisingas2015-08-31
labai gaila bet Simonos Stancikaites niekas neatsimena,kaip kas savaitinis laikrastis apie ja rase!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar esate sėdę prie vairo išgėrę?