Žibų pradinei mokyklai įteikta nominacija „Gera mokykla 2015”

2015-05-12, Karolina KIRTIKLYTĖ
Žibų pradinei mokyklai įteikta išskirtinė nominacija.
Žibų pradinei mokyklai įteikta išskirtinė nominacija.

Balandžio 30-oji. Ši dieną ypatinga visai Žibų pradinės mokyklos bendruomenei.  Tądien  šiai ugdymo įstaigai buvo suteiktas „Geros mokyklos“ vardas. Nominaciją mokyklos direktorei Elenai Šarkienei teikė Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros direktorius Gražvydas Kazakevičius. Taip pat jis pristatė „Geros mokyklos“ koncepciją, pasidžiaugė gražiu, veikliu mokyklos bendruomenės darbu.

Renginio metu savo mokyklą sveikino esami ir buvę mokyklos auklėtiniai, tėveliai, mokyklos partneriai, Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, vicemeras Virgilijus Pozingis, buvęs vicemeras Algirdas Gečas, Šilutės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė,  Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

Renginio metu projektoriaus ekrane buvo parodytos nuotraukos, kuriose įamžintos akimirkos iš mokinukų kelionių, konkursų, veiklos pamokų metu. Mokykla draugauja su F. Bajoraičio viešąja biblioteka, tad ten dažnai vyksta kitokios pamokos mažiesiems. Pedagogai taip pat džiaugėsi, kad mokinių tėveliai, užsiimantys įdomia veikla, mielai kviečiasi vaikučius pas save į svečius. Tad kai tik pasitaiko proga, mokytojos su vaikučiais keliauja į svečius, kur vis kažko išmoksta.

Žibų pradinės mokyklos direktorė Elena Šarkienė dėkojo visiems susirinkusiems į jos vadovaujamos įstaigos šventę. Direktorė džiaugėsi savo kolektyvo atsakingu, kruopščiu darbu dirbant su mažaisiais auklėtiniais, jų pasiektais pasiekimais.

Po oficialiosios dalies aktų salėje susirinkusieji buvo pakviesti į lauką paskutiniam šventės akcentui – „Gera mokykla 2015” ženklo atidengimui. Lentą atidengė Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros direktorius G. Kazakevičius ir Žibų pradinės mokyklos direktorė E. Šarkienė. 

Nuo šiol galime didžiuotis, jog mūsų, šilutiškių, viena pradinių mokyklų – viena iš geriausių Lietuvoje.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?