Pasveikino ilgaamžį

2015-05-12, Vyriausioji specialistė kultūrai Ingrida Jokšienė

„Nuo pat mažens ganiau žąsis, karves, dirbau sunkius ūkio darbus, bet užaugęs devynių vaikų šeimoje, žinojau žmogaus ir darbo vertę, todėl visose darbovietėse buvau vertinamas ir gerbiamas“ – pagrindinę savo gyvenimo taisyklę tvirtai išdrožė devyniasdešimtis Romanas Virvila atėjusiems jo pasveikinti Pagėgių savivaldybės Mero pavaduotojui Sigitui Stoniui ir seniūnui Dainiui Maciukevičiui.

Guvus sukaktuvininkas išlaikė puikią klausą, regą ir aštrų protą. Gali pokštauti, postringauti politinėmis ir kitomis gyvenimiškomis temomis. Tačiau akys sudrėksta prisiminus sunkią vaikystę ir pokarį, kada teko badauti, sirgti, vargti, laidoti brolius. Gimęs ir augęs Viduklėje (Raseinių r.), šeimą sukūrė ir visą amžių gyveno ir dirbo Kaune. Neseniai apsigyveno Panemunėje, dukters šeimoje.

Atsisveikindamas Mero pavaduotojas palinkėjo jubiliatui sveikatos ir „kad artimieji senolio komandų klausytų“, į ką sukaktuvininko dukra atsakė juoku ir patvirtino, kad ko jau ko, o valdingumo senoliui netrūksta. Nesiskundžiantis apetitu, puikiai besijaučiantis jubiliatas, pasak dukters, „dar visiems velnių duoda“.

Pajuokauta, palinkėta ir susitarta apsilankyti po penkerių metų, kitame jubiliejuje. Tegul tik dar ilgai nenusileidžia gyvenimo saulė šauniajam ilgaamžiui!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!