Trečiadienio horoskopas – gegužės 13 d.

2015-05-13, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kraštovaizdis
Fotolia nuotr. / Kraštovaizdis

Kaip greitai įpusėjo savaitė... Saulėtų atradimų!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galbūt kai ką nustebinsite, bet sau paslaugą padarysite, jei šiandien šiek tiek atsiribosite nuo kasdienio šurmulio. Ir būtent tai jums padės suprasti kai kurias svarbias tiesas, trukdančias save išreikšti ir turėti tai, ko jums reikia. Skirkite laiko kitiems atleisti ir padėti, nes tai geriausiai atstatys jūsų jėgas ir ryšius su kitais. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Niekas jums šiandien netrukdys įsilieti į žmonių grupę ir joje save išreikšti. Priešingai, visi padės ir net bus linkę į jus lygiuotis ir laikyti savo įkvėpimo šaltiniu. Tiesa, dalį dienos sugaišite šluostydami ašarą ar kitaip guosdami kai ką iš draugų ar komandos narių. Kad ši misija pavyktų, patys pirma patikėkite, jog gyvenimas, nepaisant visko, nuostabus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jausitės gerai ten, kur jus mato ir girdi daugybė žmonių, o dar geriau – kai jūsų veiklos rezultatai pranoks visų lūkesčius. Todėl apsikrausite aibe darbų darbelių ir niekur nosies kišti nenorėsite. Tačiau dar geriau savo tikslus pasieksite, jei poelgiais ne tik sau gerą vardą užsitarnauti norėsite, bet ir kažkieno svajonę išpildysite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tai diena, kai galite kai ko vertingo išmokti, į tai, ką jau žinote, nauju žvilgsniu pažvelgti ir kitiems asmenims savo turimas žinias perduoti. Tam jums įteikti keli koziriai. Svarbiausias jų – tinkamos saviraiškos galimybės grupėje, o ne mažiau svarbus – optimizmas. Jis, nors ir tyliai mažais upeliais tekantis, bet visus tokiu būdu atgaivinantis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Duokite šiandien sau daugiau laiko apsiprasti, kai reikės pasitikėti tais, kuriais iki šiol nepasitikėjote, priimti iš kitų tai, ko imti nedrįstate ar peržengti į kokį nors naują, dar neišbandytą etapą. Stiprybės įgausite atsigręžę į savo aukščiausius tikslus ir nesikrimsite, kad jums tenka kai ko atsisakyti ar palikti kokią nors jums įprastą teritoriją. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien sau sąjungininkų įgysite, jei akcentus dėliosite ne ties savo, o ties jus dominančių asmenų tikslais. Nesirinkite vieni maršruto, kuriuo ketinate vykti. Rinkitės pakeleivius, su kuriais jums būtų gera. O jau tuomet, naudodami visą savo turimą patirtį ir žinias, kartu apsispręskite dėl krypties ir kitų kelionės sąlygų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Meilės darbui šiandien nestokosite, tačiau greit suprasite, kad vien to neužtenka. Regis, reikia patikimo žmogaus šalia, kuris jums pagelbėtų savo darbu ar resursais, kuriuo galėtumėte pasitikėti, kuris išvaikytų jūs abejones ir jums pabūtų atrama bei suteiktų prasmės jūsų pastangoms. O gal kažkas iš kolegų iš jūsų tikisi to paties?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei ieškosite, tikrai šiandien rasite būdų saviraiškai. Tačiau vien savo sugebėjimais ar savo kūriniais neokupuokite viso savo pasaulio – palikite jame vietos ir kam nors kitam. Leidę kitiems atlikti svarbius vaidmenis ir patys ką nors davę jiems mainais – užuojauta, supratimu ar atidumu, dar geriau save išreikšite ir įgysite patikimų pakeleivių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Verčiau nemanykite, kad su ore tvyrančiomis nuotaikomis jums šiandien ne pakeliui. Ilgesio debesis išvaikysite rasdami konkrečios ir prasmingos veiklos. Ir nepamirškite, kad kažką reikšmingo galite atlikti dėl savo šeimos ar namų. Pavyzdžiui, atnaujinti užmirštą projektą, kuris pagerintų visų jūsų gyvenimą ir sustiprintų saugumo jausmą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien naudokite žodžio galią tam, kad išspręstumėte savo problemas, ir tai darykite tiek kalbėdami, tiek rašydami. Bendravimas, minčių išsakymas, žinių įgijimas ir pasidalinimas jomis atvers akis ir padės užmegzti tinkamą ryšį su aplinka. O kai galvoje netilps mintys – išlaisvinkite jas, sukurdami ką nors konkretaus, bet išskirtinio.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų sprendimai šią dieną atliekami dėl savo materialinės gerovės ir vertybių gali turėti ilgalaikes pasekmes. Pravartu kitu žvilgsniu pažvelgti į tai, kuo jus apdovanojo gamta. Pavyzdžiui, galbūt turite talentą, kuris iki šiol neatskleistas? Aiškumo ir tvirtybės šaltiniu bus jūsų šeimos nariai, o pagalbos ir patarimų vieta – jūsų namai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien aplink save spinduliuosite kerus, kurių nebus įmanoma nepastebėti. Tačiau vien tai jums sveikatos, laimės, sėkmės ir gerovės neatneš. Savo galiomis visų pirma turite patys patikėti, o paskui nuspręsti, ką su jomis daryti. Jums gali pagelbėti įvairios komunikavimo priemonės, šalia esantys žmonės ir gerai pažįstamos vietos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?