Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 14 d.

2015-05-14, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Visterijos
Fotolia nuotr. / Visterijos

Mažasis savaitgalis ant nosies! Ką atskleis žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte jums bus svarbu pasikalbėti: gerte gersite į save informaciją, naujienas ir pasistengsite į kuo daugiau vietų suspėti. Dieną jūsų ryžtas didės pasinaudojus turimomis žiniomis, įsitikinimais ir požiūriu. Vakare jūsų veržlumas ir ambicijos bus prigesinti tuomet, kai norėsite pamaloninti dėmesiu, maistu ar pramogomis savo šeimos narius. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte niekam nieko neaiškindami imsitės veiksmų, kurie jus ves tiesiai prie tikslo, susijusio su jūsų finansais. Dieną jums nebus kito pasirinkimo, kaip tik paklusti kitų žmonių valiai ir priimti iš jų tai, ką jie siūlo. Vakare būsite įtraukti į pokalbius, kurie galbūt nebus jums ypatingai įdomūs, bet kito pasirinkimo neturėsite. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte tikėsite, kad greitesnių ir iškalbingesnių už jus kolektyve ar komandoje nėra. O kai pavyks gauti reikalingą palaikymą iš konkrečių asmenų, jūsų pasitikėjimas savimi, kaip geru komandos nariu, dar labiau išaugs. Vakare gali tekti kai ko atsisakyti, kai ką paskolinti ar padovanoti tam, kad išsaugotumėte gerus santykius su draugais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors jums šiandien nebus lengva pasiekti to, kas jums svarbu, t. y. būti matomais ir vertinamais, jūs nesiliausite stengtis. Puiku, jei pavyktų mažiau kabėti, o daugiau daryti. Tik tokiu atveju galite tikėtis ir darbdavio malonės, ir kolegų paramos sudėtingose situacijose. Vakare labiau norėsite save palepinti, o ne viršvalandžius dirbti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki šios dienos vakaro galite būti užtikrinti, kad viskas vyks pagal jūsų planą. Net jei jo neturite, jis natūraliai susidėlios galvoje ar bus padiktuotas aplinkybių ir jums nebus nei vienos priežasties jo atsisakyti. Priežastis paprasta – tikėsite savimi ir pasitikėsite kitais. O jei vakare nepavyks išreikšti savo jausmų, tai menka bėda. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šį rytą galite vadovautis posakiu: žinai žodį – žinai ir kelią. Ypač, jei tas kelias veda į profesines aukštumas, o jūs esate pasiruošę apdairiai, bet drąsiai naudoti bendrus ar kitų žmonių materialinius resursus. Palaikymo komandą papildys jūsų šeimos nariai ar iš namų kylantys motyvai. Vakare reikės skirti laiko draugams, norėsite to ar ne.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šį rytą iš toli gauta informacija ar mokymo įstaigoje įgytos žinios padės jums būti gerais partneriais ar tinkamai pasitarnauti savo klientams. Tačiau pernelyg neišsiplėskite – būkite tikslesni ir punktualesni, užuot užsimoję kuo plačiau. Dienai baigiantis dėl savo gero vardo ar aukštesnio karjeros laiptelio paliksite be dėmesio antrąją pusę. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šį rytą visaip stengsitės būti kuo efektyvesni, atlikdami kasdienius darbus ir tinkamai panaudoti tai, ką jums suteikia kiti žmonės. Dieną dar rasite ne vieną patikimą būdą parodyti, ką sugebate ir tokiu būdu kuo daugiau naudos visiems išspausti. Vakare jus vis skubančius sustabdys pasiūlymas iš toli, ragindamas jus atitraukti žvilgsnį nuo kasdienybės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums pavyks ir patiems pasidžiaugti, ir kitus pradžiuginti. O šios misijos imsitės visu įmanomu pajėgumu. Prie jūsų ryte dar prisijungs ir daugiau pasekėjų, su kuriais dalinsitės viskuo ir visko juos mokysite. Tačiau, kai vakare jūsų parneriai bus kiek per dosnūs ir pernelyg išlaidūs, jūs jų nesustabdysite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dalį šio ryto laiko sugaišite besirūpindami sveikata ar namų reikalais, kas jums bus tikra atgaiva. O ir vėliau būsite labiau linkę nekišti nosies į viešumą. Iš užduočių krūvos šiandien rinkitės nedidelius ir greitai atliekamus. Vakare turėsite kiek pasistengti ar kai ką paaukoti, derindami savo antrosios pusės norus ir tėvų pageidavimus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien norėsite būti įvykių centre, o bendravimas jus ir džiugins, ir įkvėps kūrybiškai veiklai. Dar stipriau jausitės turėdami tvirtą komandą, kuri jumis tiki ir jus girdi. Žinios ir įsitikinimai padarys jus nepralenkiamais. Vakare nuo to jūsų dėmesį atitrauks buitis, kuriai mielai atiduosite reikalingą duoklę. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šį rytą nenuleisite rankų ir neleisite jūsų šeimos nariams būti abejingiems, kai kalba pakryps apie finansinę gerovę. Dieną dėl to daug ir uoliai dirbsite, grįžę prie kai kurių užmestų darbų. Vakare pamiršite tokias sąvokas kaip taupymas ir dėl vieno ar kelių jums brangių žmogučių šiek tiek palengvinsite savo piniginę.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?