Penktadienio horoskopas – gegužės 15 d.

2015-05-15, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kava
Fotolia nuotr. / Kava

Štai ir kvepia išsvajotu savaitgaliu. Puikios darbo dienos ir jos pabaigos!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien nubusite kupini vilčių, kad nusipelnėte daugiau ir tuoj pat imsitės veiksmų, norėdami išsikovoti sau vietos po saule. Čia visaip naudosite savo smalsumą ir bendravimo įgūdžius, tačiau atsiras ne vienas už jus viską geriau žinantis. Laimei, originalumo ir ryžto dėka neužleisite kitiems savo pozicijų. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte apiberti šeimos narių malonėmis, kažin ar norėsite iš namų kelti koją. Tačiau rasite savyje stiprybės ne tik tokioms smulkmenoms, ypač tuomet, kai aplinkybės reiklaus iš jūsų imtis atsakomybės ne tik už savo, bet ir už kitų žmonių finansinį stabilumą. Tiesa, apie tai, kiek vidinių pasipriešinimų įveiksite, regis, žinosite tik jūs patys.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šį rytą mėgausitės susitikimų gausa ir maloniomis naujienomis, jei nekreipsite dėmesio į tuos, kurie kiša nosį ne į savo reikalus ir bando jums primesti savo elgesio taisykles. Kai kas tikrai nepasikuklins, bandydamas paimti iš jūsų įvykių vairą į savo rankas. Būkite apdairūs ir tada, kai dieną komandos narių dėka turėsite keisti kryptį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei kažkas šiandien jus apkaltins, kad daugiau svajojate nei dirbate arba sakys, kad jūsų pasiūlymai iš fantastikos srities, niekaip nepritaikomi realybėje – už galvos imtis neskubėkite. Gal tai priežastis viską gerai peržiūrėti ir permąstyti? Juo labiau, jog bus kuo pasidžiaugti. Pavyzdžiui, žinosite, kaip darbe nestokoti originalumo ir kaip už tai būti gerai įvertintiems. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien daug ką atliksite vienu įkvėpimu. Todėl idealu imtis veiklos, kurią galite pradėti tuoj pat ir netrukus užbaigti.  O jei kas nors bandys jums įrodyti, kad jums kažkokiai užduočiai atlikti trūksta kūrybiškumo – vykite juos šalin. Jūs žinote, ką darote, dėl ko taip darote ir kaip viską reikia padaryti. Ir nepradėkite jokių varginančių diskusijų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien taip greitai veršitės į priekį, kad finišą matysite vos įsibėgėję. Deja, kitiems taip neatrodys, ypač jūsų šeimos nariams. Radę aukso viduriuką tarp savo norų ir jų poreikių, dar turėsite pagelbėti silpnesniems ir neprasti ryšio su tais, kuriuos mylite. Nors mažiausiai norėsite žaisti diplomatinius žaidimus, trumpam teks paklusti kažkieno valiai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šį rytą bus priežasčių prisiminti, kad esate ne vieni. Tiesa, privalėsite elgtis spontaniškai, kas jus trikdys, o šeimos narius – tiesiog erzins. Tačiau į abejones nesileiskite. Ypač, kai naujienos nesutaps su jūsų įsitikinimais. Popietę ryžkitės atverti save naujoms patirtims ir savo elgesiu nustebinti antrąją pusę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Diena prasidės nuo priminimo apie tai, kas jums svarbu jūsų darbe ir jokios tuščios kalbos ar įtarinėjimai jūsų tegul nesustabdo. Nesustokite ir tuomet, kai jūsų bendriems su kitais žmonėmis projektams trūks pasitikėjimo, lėšų ar gabumų. Popietę stengsitės išsilaisvinti nuo pareigų jungo, tačiau save suvaldę, žavėsite originaliais ir kūrybiškais sprendimais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pasitikėjimo savo jėgomis šį rytą jums galima tiesiog pavydėti. Net jei dėl to jūsų partneriai namuose ar darbe netekę žado. Net jei akivaizdu, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba. Net jei jūs išgalite tik dalį užgaidų išpildyti. Tačiau išliksite žavūs ir žaismingi iki šios dienos vakaro, primindami visiems, kad niekas neprivers jūsų išsižadėti šypsenos.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien pasiryžę viską daryti dėl šeimos – nesuklysite. Ir tuomet, kai prieš akis matysite tikslą. Ypač, jei jis arti. Eikite link jo nesidairydami, nepamiršdami, kad sėkmingai galutinį tašką pasieksite tik tuomet, kai išgydysite kelias praeities žaizdas. Beje, netikėtais būdais išspręsdami problemas, pakeisite namiškių požiūrį į jus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jus pavyti bus nelengva, kaip ir tiek daug sužinoti, kiek spėjate jūs. Gaila, tik kad ne visi jūsų komandoje supras, kiek tai jums svarbu ir kiek džiaugsmo jums teikia. Laimei, jums pavyks ignoruoti aplinkinių nuomonę, bet neprarasti ryšio su jais. Tiesa, popietės planai gali apsiversti aukštyn kojomis dėl lyg iš dangaus nukritusios naujienos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte viltis įsižiebs negaluojantiems ar vertingų užsakymų stokojantiems. Nepamirškite šios palaimos būsenos net tuomet, kai komandoje nebus norinčių tuo pasidžiaugti. O kai užplauks sunkus užduočių, kurioms vis neradote laiko, debesis, griebkite jas iš eilės, nebandydami kai kurių pasidėti į archyvą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?