Teatro raiškos būrelio spektaklis ,,Ilgakojinės išdaigos"

2015-05-15, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos 7 klasės mokinys Titas Bartulis

Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko teatro raiškos būrelio spektaklio premjera. Spektaklyje vaidino 6 klasės mokiniai, kurie teatro būrelį lanko nuo 1 klasės. Žiūrovams buvo pristatytas spektaklis ,,Ilgakojinės išdaigos" pagal Astrid Lindgren knygą ,,Pepė ilgakojinė". Šis pasirodymas buvo skirtas 5-8 klasių mokiniams.

Pepė ilgakojinė - Apsukri, šmaikšti, išradinga ir juokinga mergaitė. Jos vaidmenį atliko Giedrė Kaunaitė. Spektaklyje buvo rodoma, kaip Pepė susidraugauja su dvejais nepažįstanais - Toniu ir Anika, kurių vaidmenį atliko Jokūbas Mockus ir Eglė Gaučaitė. Pepė su savo draugais Toniu ir Anika keliavo po miesto krautuves, parduotuvę, mėsinę. Pardavėjų, gydytojų, personažą pavyko atlikti Gabijai ir Militai. Pepei leidžiant laika su savo draugais, vieną naktį, į jos namus įsibrauna du kaukėti plėšikai. Jie laukė tinkamos progos, kad galės pavogti jos pinigų santaupas. Vagišiams bandant pačiupti pinigų pilną dėžutę, Pepė juos pergudrauja ir tam užkerta kelią. Bet visgi, vagims ji davė po vieną monetą, kaip pasigailėjimą. Vagių vaidmenis atliko Gabija Naujokaitė ir Milita Balčauskaitė. Vienoje spektakllio scenoje vaizduojama, kaip uniformuota policininkė bando sugauti Pepę ir uždaryti į vaikų globos namus. Policininkę puikiai suvaidino Saulė Toliušytė.

Vaidinimas tęsėsi vieną valandą. Spektaklis pakerėjo gimnazijos mokinių akis. Jie linksmai po spektaklio pabaigos aplodismentais padekojo vaidinusiam personalui. Tai buvo jų visų šių mokslo metų kūrybinis darbas. Teatro raiškos būrelio vadovė Sonata Vilčiauskaitė.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad žydų bendruomenei perduodami pastatai prestižinėse miestų vietose?