Trečiadienio horoskopas – spalio 15 d.

2014-10-15, ji24.lt

Avinas Avinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Neužsidarę ankštame savo įsitikinimų ir patirties pasaulėlyje šiandien turėsite progų ne tik sužinoti svarbių dalykų apie save, bet ir patobulinti santykius su savo partneriais. Tai galios ir privačiame, ir dalykiniame gyvenime. O dar, pasinaudokite progomis atnaujinti ankstesnius ryšius su žmonėmis, nuo kurių dėl įvairių priežasčių buvote atitolę.


JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būtų gėda skųstis, kad trūksta veiklos – darbai įkyriai lįs jums į akis. O ir kolegų netruks, skubančių jums padėti ar nekukliai žeriančių patarimus. Manydami, kad viskas jums jau žinoma, neapsirikite, kaip ir galvodami, kad dalis jums pateiktų užduočių jau seniai atliktos. Bendraudami lengviau jas atliksite, o kažką perdarydami – daugiau patirties įgysite.


Dvyniai Dvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visas duris, kurias norite atverti, jums šiandien atrakins gražūs ir geranoriški žodžiai, ištarti tiems, kuriems jie labiausiai reikalingi. Šilti žodžiai liesis upeliais ir nesvarbu, kur būsite: ar darbe, ar asmeninius reikalus tvarkysite. Viena, ką verta žinoti – jų poveikis bus stipresnis, jei pasitelkdami juos gludinsite aštrius kampus, atsiradusius praeityje, o ne dairysitės po naujas teritorijas.

Vėžys Vėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien namuose jūs galite tapti žvaigžde, jei, visų pirma, nepersistengsite, antra, prieš kalbėdami įsitikinsite, kad šeimos nariai jūsų klausosi. O jie klausysis kaskart, kai ką nors priminsite – šiuo metu labai svarbu ištaisyti praeities klaidas, susijusias su santykiais. Todėl būkite malonūs, bet nuoširdūs primindami namiškiams tai, kas jums svarbu.


Liūtas Liūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Diena skirta uždirbantiems kalbėjimu ar rašymu. Tiesa, nepulkite į naujus vandenis, manydami, kad ten jūsų laukia sėkmė ir dažniau nukreipkite dėmesį nuo savęs į tuos, su kuriais bendraujate ar kuriems rašote. Tokiu būdu išgirsite tai, ko neišgirdote anksčiau ir turėsite progą pasitaisyti. Galimas susitikimas su seniai matytu giminaičiu ar žinia iš jo.


Mergelė Mergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų laukia ne vienas pokalbis, kurio metu turėsite progą prisiminti ar susimąstyti, kodėl buvote atsiųsti į Žemę. Jums bus priminta, ką turite padaryti, kad atskleistumėte savo gebėjimus, kuriais buvote apdovanoti ir kuriuos kol kas slepiate nuo pasaulio. Be to, nenustebkite, jei bus su tuo susijusių ar nesusijusių temų apie finansus ir jų didinimo būdus.


Svarstyklės Svarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kalbėkite – ir jūsų klausysis. Išsakę kitiems savo nuomonę apie ankstesnes santykių problemas, būkite tikri, kad ji kažkam atneš naudos, net jei tai sukeltų laikinas pasipriešinimo audras. Tikėkite – jūs viską padarėte teisingai, nes kas, jei ne jūs, dabar yra situacijos šeimininkai? Klaidų privelti galite tik tada, kai matysite ne toliau savo nosies, bet jums tai negresia, tiesa?


Skorpionas Skorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būsite uždari ir nenoriai atsiskleisite, todėl dėsite visas pastangas, kad galėtumėte savarankiškai išspręsti savo problemas ir neafišuoti jų kitiems. Bet netgi savo uždaroje erdvėje ar net kiaute, jūs neišvengsite būtinybės susidurti su dalykais, kurie nebuvo atlikti iki galo. Kad ir kokios srovės jus grąžintų atgal prie jų – nesispyriodami pakluskite joms.


Šaulys Šaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien turbūt susidursite su žmonėmis, kuriuos anksčiau laikėte savo draugais, tačiau buvote nugrūdę užmarštin. Dėl savo atidumo ir pastabumo atliksite ne vieną žygdarbį, parodydami tiems, kurie pasiklydo, teisingus kelius ar juos savaip įkvėpsite. Ir net tada, kai jus persekios mintys, kad retkarčiais judate ne pirmyn, o atgal – neskubkite keisti krypties.


Ožiaragis Ožiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Darbe būsite užversti svarbios ir nesvarbios informacijos gausa, tačiau didžioji jos dalis bus jums ne nauja. Kalnus nuversite ir sublizgėsite bendradarbiaudami, bet jausmo, kad užuot lipę aukštyn, leidžiatės gilyn – neatsikratysite. To ir nereikia, nes kiekvienas praeityje padarytos klaidos ištaisymas, užtikrina geresnes ateities perspektyvas.


Vandenis Vandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena nenuvils visų, kurie išsitrauks savo senus vadovėlius ir pasikartos neišmoktas pamokas. Todėl draugų ar bendražygių paraginti imtis iniciatyvos ieškoti įkvėpimo ir jums reikalingų atsakymų praeityje, ilgai nesvarstykite. Ką nors iš naujo supratę, dalinkitės savo įgytomis žiniomis ir patirtimi, bet neužsidarykite vien savo pačių pasaulyje.


Žuvys Žuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Panašu, kad šiandien iš maišo išlįs kokia nors yla ir jūs niekur negalėsite jos paslėpti. Nieko keisto, jei nuspręsite, kad iš to niekam nėra jokios naudos. Viskas yra priešingai: dabar reikia sugrįžti tam, kad ištaisytumėte kelias praeities klaidas, o jei to nepadarysite, tuo pasirūpins aplinkybės. Jums teliks įgyvendinti jų sugalvotą planą.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!