Savaitgalio horoskopas – gegužės 16–17 d.

2015-05-16, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Pėdutės
Fotolia nuotr. / Pėdutės

Gražaus, nuotaikingo, kūrybingo ir skanaus jums savaitgalio. Gerai pailsėkite patys ir leiskite tai daryti kitiems.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį savo vidumi jausite, ką reikia padaryti namuose, kad juose įsiviešpatautų grožis, meilė ir jaukumas. Kad ši misija būtų įmanoma, jūs su džiaugsmu ir viltimi trumpam pamiršite apie save ir kai ką paaukosite dėl artimųjų laimės ir gerovės. Be to, kaupimo manijai atsispyrę, išmeskite tai, kas jums nereikalinga. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį jums dėmesio netrūks, tačiau ir jūs patys jo sau nepagailėkite. Atidžiai į save žvelgdami pamatykite, kokį nereikalingą praeities šleifą paskui save be reikalo velkate. Be to, draugai jums bus pasiruošę atverti visas duris ir suteikti viską, apie ką svajojate. Net jei tai iš tiesų neįvyks, kaip gera jums apie tai žinoti!

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Turėsite didelių svajonių, o jas dar labiau savaitgalį kurstys įvairiausi aplink jus sklandantys pažadai ir pasiūlymai. Jei visa tai kaip nors perkelsite į realybę – laikas nebus veltui sugaištas. Dėmesio skirkite ir vidiniam pasauliui. Jo tobulą vaizdą pamatysite tik tuo atveju, jei savaitgalį gerai pasidarbuosite šluoste ir valymo priemonėmis. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būsite žavūs ir trauksite link savęs norinčius jus pamaloninti. Todėl nieko nuostabaus, jei gausite stulbinančių pasiūlymų iš toli ar susijusių su kelionėmis bei studijomis. Deja, viltys gali užgesti, jei lauksite rankas sudėję. Be to, verta kai ką išsiaiškinti ar aptarti su bičiuliais, kad ateityje tai netemdytų jūsų draugystės. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį turėsite numatę kai ką, apie ką visai nereikia niekam žinoti, išskyrus jus ir tą, jus dominantį asmenį. Kad ir kur ketinate bristi, turėkite galvoje, kad prieš jus iškilęs vaizdas yra gerokai pagražintas, o sumos – padidintos. Tiesa, priversti kai ko netekti dėl šviesesnio rytojaus ir aukštesnės pozicijos darbe, ilgai nesispyriokite. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį jums bus gera leisti laiką su žmonėmis. Net ir būdami ne tarp pačių artimiausių, jausite meilės ir bendrumo jausmą. Gavę pasiūlymų tapti jūsų draugu, netversite džiaugsmu ir noriai atversite visas duris. Besimokantys ar planuojantys keliones lai pasitikrina, ar viskas, dėl ko jie suka galvą, yra jiems reikalinga. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tegul savaitgalį visi sužino apie jūsų gerąsias savybes. Todėl, esant galimybei, jokiu būdu savęs neizoliuokite ir nebūkite kuklūs, parodydami ką sugebate atlikti, ką jau įvykdėte ar ketinate įgyvendinti. Dar gali tekti skaičiuoti ne vien savo pinigus. Tačiau įvedę čia tvarką – tikrai nepasigailėsite. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį netrūks romantiškų nuotaikų ir lūkesčių, kuriuos galima tikėtis įvykdyti kartu su mylimu žmogumi. Tiesa, savo atžalų dėka taip pat jausitės pakilę beveik virš debesų. Na, bet vien skrajoti nepavyks – reikės pabaigti kelis konkrečius darbus kartu su antrąja puse ir peržiūrėti pasiekimus ar praradimus šioje srityje. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Mielai aukositės ir kai ką jums brangaus dovanosite savo šeimai ir namams. Jūsų lūkesčiai turbūt pasiteisins, tačiau kažin ar įgaus kokias nors realias formas. Beje, atsiras krūvelė nebaigtų darbų, kuriai skyrę dalį šio savaitgalio, su daug daugiau vilties, įkvėpimo ir naujų sumanymų įžygiuosite į naują savaitę.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį būsite linkę patikėti viskuo, ką girdite, ką skaitote, susitikti su to norinčiais ir vykti visur, kur jus pašaukia. O ir patys įgysite nepakartojamą pasakoriaus talentą, kuris nuginkluos priešingos lyties atstovus. Šalia to verta rasti kelias akimirkas sudėlioti trūkstamus akcentus ir kai ką iš dienotvarkės išbraukti savo santykiuose su vaikais. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį būsite dosnūs, kai reikės atverti piniginę norint sukurti gražesnę aplinką, pradžiuginti artimuosius, palengvinti buitį ar pagerinti sveikatą. Beje, ne pro šalį pasidairyti po namus ir apsispręsti, ar viskas čia turi likti taip, kaip buvo iki šiol. Gal kai kas jus slegia? O kai ką verta išmesti, kad atsirastų vietos naujiems dalykams? 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį savo širdį skirsite tiems, kuriuos labiausiai mylite ir iš kurių tą meilę sklindant jaučiate. Kai šilti jausmai liesis per kraštus, jūs net nesvarstysite apie galimybę save kažkaip patausoti. Baigiantis savaitei įvykę pokalbiai jums gali paaiškinti, kuomet laiką gaištate tam, kas veltui eikvoja jūsų laiką ir energiją.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?