Gyventojai kviečiami paminėti „Saugios kaimynystės“ dieną

2015-05-18, Tauragės AVPK informacija

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) aptarnaujamoje teritorijoje bus minima „Saugios kaimynystės“ diena. Ta proga Tauragės apskr. VPK Šilutės rajono policijos komisariato (toliau – Šilutės r. PK) pareigūnai nori pakviesti savo miesto ir rajono gyventojus į šį minėjimą.

Šių metų gegužės 25 d. 11.00 val. Šilutės r. PK, esančiame Šilutėje, Lietuvininkų g. 31, vyks susitikimas su ūkininku, politiku ir mecenatu Ramūnu Karbausku. Renginio svečias pristatys Naisius kaip mažąją Lietuvos kultūros sostinę, kalbės apie Šiaulių rajoną, kur yra kuriama blaivi kultūra. Susitikimo tikslas ne tik išklausyti ir pabendrauti, bet ir pasisemti idėjų, išgirsti patarimų kaip puoselėti ne tik gražią, saugią bet ir „blaivią“ aplinką.

Visus suinteresuotus asmenis: seniūnus, savivaldybės narius ir savivaldos atstovus, bendruomenės pirmininkus, saugių kaimynysčių kuratorius, policijos rėmėjus bei Šilutės miesto ir rajono gyventojus maloniai kviečiame kartu su mumis paminėti „Saugios kaimynystės“ dieną ir drauge pasisemti kitokios patirties.


Straipsnio komentarai

nors netoli yra pievele2015-05-18
as labai noreciau suzinot nuokelintos valandos turetu vaikai eiti miegot arba bent nesukautu prie langu jai pareini is darbo ir tau reikia keltis penkta ryto o kieme dar pilna vaiku o ypc prie langu o jug neisi su kaimykais pyktis ir triuksmas nuo vaiku iki pat dvylikos bet per visa diena vaiku nera vaikai iseina i lauka tik vakare ir triuksmas butent prie langu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
o siuksliu laiptinei ir netruksta2015-05-18
tai kas per saugi kaiminyste jei per naktis festivaliai vyksta per langus skraido nuo kokakolos buteliukai jai pasakai grazioi formoi susitvarkyt tau reikia tu ir tvarkyk o namo komendanto as tvarka palaikau as ziuriu tai gerai kad laiptinei niekas nespjaudo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?