Pirmadienio horoskopas – gegužės 18 d.

2015-05-18, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Alyvos
Fotolia nuotr. / Alyvos

Nauja savaitė prasideda! Tegu pirmadienis nebūna sunkus, o atvirkščiai, pilnas polėkio ir šypsenų!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jaunatis Jaučio žvaigždyne jums primins, ko dar nepadarėte savo asmeninių finansų srityje. Tikite tuo ar ne, bet jūsų šios dienos mintys apie būdus užsidirbti, tuoj įgis pagreitį. Būkite iniciatyvūs, bet nuo žemės aukštai nepakilkite. Drąsiai svajokite, nepamiršdami apsvarstyti, ką jūs galite pasiūlyti kitiems ir ką jie gali jums duoti mainais. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jaunatis jūsų ženkle – tai priežastis ir dar viena galimybė sustiprinti savo charizmą ir atskleisti galbūt dar neatskleistas asmenines galias. Pažvelgę į save nuspręskite, kokias save norite parodyti. Tačiau sienomis neapsitverkite, bandydami įrodyti savo stiprybę. Pasidalinkite su patikimu žmogumi tuo, kas jus jaudina, ko bijote ir dėl ko nerimaujate.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitė prasideda jaunatimi, kuri jums svarbi dėl galimybės dar atidžiau pažvelgti į savo vidinį pasaulį. Galbūt šiandien suprasite, ką neigėte ir ką bandėte nuo savęs ir nuo kitų nuslėpti. Kai kas svarbaus iškils iš pasąmonės arba pamatysite lentyną, prikrautą svajonių, kurias galima būtent dabar griebti ir realizuoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Turėjote iki šiol nemažai laiko apsupti save bendražygiais ir draugais, įgyti komandą, kuria pasitikite ir kuri pasitiki jumis. Tačiau šios dienos įvykiai jums gali parodyti, kad ne viską, kas svarbu, padarėte dėl sėkmingesnio grupės darbo ir ne visi jūsų bendri sumanymai realizuoti. Tiesa, tobulam rezultatui pasiekti teks peržengti savo baimių slenkstį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų profesinio pakilimo ir progų šviesti šioje srityje laikas tęsiasi, o dėl jaunaties šioje jūsų srityje, tai įgauna naujų jėgų. Tegul jums nesutrukdo įsirangiusi baimė nepateisinti vadovybės ar auditorijos lūkesčių ir atrodyti netobulais. Užuot ieškoję priežasčių pasislėpti ar nors trumpam išnykti, numatykite sau konkrečius tikslus ir sąžiningai link jų eikite. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums reikia kuo plačiau atmerkti akis ir kuo toliau apsidairyti, kad pamatytumėte dalykus, kurie reikalingi jūsų pasaulėžiūrai gerinti, žinioms gilinti ir pasitikėjimui savimi stiprinti. Na ir kas, kad artimieji veda jus abejonių takeliais. Paskatinimo ieškokite savo komandoje, tarp bendraminčių ar draugų būryje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl jaunaties naujai pažvelgsite į kai kurias paslaptis, jus siejančias su kitais žmonėmis ir į lėšas, kurias turite įgaliojimą naudoti ar skirstyti. Galbūt turėsite ieškoti argumentų, kurie nuginkluotų skeptikus, galbūt negausite jums reikalingos informacijos, bet pusiaukelėj nesustosite, kai turėsite prieš akis aiškius tikslus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jaunatis priešingoje zodiako pusėje Jaučio ženkle jums yra galimybė sustiprinti santykius su savo antrąja puse ar partneriais darbe. Jūsų optimizmas ir pasitikėjimas gali tapti kelrodžiais, padėsiančiais pereiti į kitą santykių etapą, įgyti naujų partnerių, padidinti klientų gretas ar patirti visuomenės palankumą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl Jaunaties turėsite naujų priežasčių pasirūpinti savo kūnu, sveikata ar darbo vieta. Kai ką jau šioje srityje išties puikiai atlikote, tačiau laukia dar šis tas, kam šiandien verta skirti daugiau savo minčių ir lūkesčių. Pasitikėkite kitais asmenimis ir jų siūloma parama, kad pasirinktumėte jums tinkamą dietą ar mankštą bei savo dienotvarkę. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Daugiau laiko skirti mažiems džiaugsmams jums rekomenduoja Jaunatis Jaučio ženkle. Svarbu viskas, dėl ko džiūgauja jūsų širdis ir dėl ko aplink jus netyla juokas. Manote, kad čia gerai iki šiol pasidarbavote ir jau norite imtis rimto darbo? Neskubėkite. Jei abejojate, paklauskite artimo žmogaus, kaip galite jį ar ją pradžiuginti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nenuostabu, jei jaučiate poreikį atstatyti išsekusius energijos resursus būnant su artimais žmonėmis ar privačioje erdvėje. Raskite priemonių, kurios padėtų jums pasijusti geriau ir tinkamai pasirūpinti savo artimaisiais. Šiandien gali kilti gerų minčių, kurios padės jums jėgas atstatyti, daugiau tvarkos ir aiškumo jūsų namuose įvesti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Vis didėjantis informacijos srautas ir augantis jūsų pačių poreikis kuo daugiau bendrauti ar kuo daugiau sužinoti, gali tapti nevaldomu. Šiandien pagalvokite, kas jums išties svarbu ir ką galite vertingo atlikti naudodamiesi gauta informacija ar įgytomis žiniomis. Regis, yra galimybių kūrybiškai save realizuoti.Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?