Antradienio horoskopas – gegužės 19 d.

2015-05-19, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kokteilis su ispaninio šalavijo sėklomis.
Fotolia nuotr. / Kokteilis su ispaninio šalavijo sėklomis.

Su geros energijos užtaisu keliaujame į naują žalią dieną ir skiname kuo skaniausius vaisius.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte niekaip nesuprasite, kodėl vis esate grąžinami į netolimą praeitį – lyg ten būtumėte pamiršę kai ką svarbaus atlikti. Popietę būsite judrūs, šnekūs, optimistiški ir nežmoniškai kūrybiški, tačiau niekaip nesusitelkiantys į vieną vienintelę kryptį. Galiausiai galvoje įsikeros mintis, kaip visus priblokšti savo idėjomis, ir jums tai visai neblogai pavyks. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būsite pirmyn vejami gausybės norų, bet galiausiai atsidursite pradinėje padėtyje, kurioje – vien neišspręsti galvosūkiai. Jų artimiausiu metu nemažės, o jų tema – jūsų materialinė gerovė. Laimei, šį antradienį nenurimsite ir grumsitės už išlikimą visais įmanomais būdais: popietę labiausiai dėl šeimos ir jų padedami, o vakare tik jums žinomų paskatų vejami.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien taip geisite dėmesio savo mintims ir idėjoms, kad ne kartą peržengsite net savo pačių nusistatytas ribas ir išgirsite pastabų, kad imate kartotis. Popietę jūsų žodžiai liesis upeliais, ir jūs pageidausite, kad visi juos išgirstų. Vakare rasite bendraminčių, su kuriais turėsite bendrų temų ir bendrų siekių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kai aplink jus bus gausybė norinčių pasikalbėti, jūs trokšite viena – pabaigti tai, ko neatlikote praeityje, ir išsiaiškinti kažkokius anksčiau vykusius dalykus. Be to, mieliau stebėsite kitus ir rasite, kaip iš to gauti bent kiek nors naudos. Vakare lyg grybai augs originalios mintys, padėsiančios siekti profesinių aukštumų. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite žaismingi ir nerūpestingi, kai atsidursite tarp žmonių, kurie jus palaiko ir supranta. Tačiau bandydami juos įtikinti, kuo esate nepakartojami, savo pastangomis galite pasiekti priešingą rezultatą. Ir jei vienas jūsų komandos žingsnis bus žengtas į priekį, o du atgalios, dėl to nerimauti neverta – tai normali būsena šiuo metu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryto pokalbiai ar susitikimai jus grąžins į anksčiau nebaigtų darbų stotelę, ir turėsite vėl pradėti viską lyg iš naujo. Tegul jus tai dar labiau sutelkia, užuot numušę ūpą. Popietę kažką mielai paaukosite dėl savo karjeros ar dar aukštesnių tikslų. Vakare, būdami nuolatiniame šurmulyje, išvysite, kaip nuo jūsų nepriklausančios jėgos keičia įprastą tvarką.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien turėsite apie ką pasigirti, ką kitiems papasakoti ir ką juos pamokyti. Tačiau kai kas jums primins, kad ne viską dar žinote. Nepaisant to, savo optimizmu ir noru plačiai pažvelgti į dienos problemas praskaidrinsite savo kolegų ar bičiulių nuotaiką. O vakare jūsų antroji pusė nepagailės jums siurprizų. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Regis, šiandien suprasite, kad jums žūtbūt reikia įminti kažkokią paslaptį, kad išeitumėte iš užburto rato. Galbūt tai tik pirmieji bandymai, kurių sėkminga pradžia jums teiks stiprybės ir pasitikėjimo. Tokiu būdu būsite pastebėti vadovybės ir turėsite tinkamas sąlygas pažerti neįprastų sprendimų įprastiems dalykams išspręsti. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors šiandien žodžiai liesis lengvai ir sklandžiai, užuot kalbėję, pabandykite kuo dažniau pasiklausyti. Viskas, ką sužinosite ryte, jums bus ne naujiena, bet leis kitaip vertinti esamą situaciją. Dieną jūsų žinių bagažas padidės, o vakare neįprasti mylimojo ar atžalų poelgiai jums suteiks naujų patirčių bei įspūdžių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kalbos jūsų darbo vietoje netils, ir jūs taip pat nepasikuklinsite – turėsite ką kitiems papasakoti ir ką patys iš kitų sužinoti. Kai tiek daug naujienų, ne visomis galima pasikliauti. Tačiau įžvalgumo jums netrūks, kaip ir norinčių jums šioje srityje patalkinti. Vakare pasidalykite gauta informacija su namiškiais ir įveskite kelias korekcijas namuose.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tegul ši diena padeda jums patirti bendravimo ir kūrybos džiaugsmą. Tam jums gali tekti sugrįžti prie vieno ar kelių pamirštų projektų. Laimei, turėsite pagalbininkų ir patarėjų, kurie neleis jums nuobodžiauti ar imtis kitų veiklų. Vakare geriausiai sau ir kitiems pasitarnausite, aktyviai mąstydami ir dar aktyviau savo mintis kitiems atskleisdami. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien, nepaisant svajonių apie karjeros aukštumas, turėsite atsiversti naminių užduočių sąsiuvinį ir pradėti nuo tų, kurias atlikti norite mažų mažiausiai. Būkite kantrūs, nes tam reikės skirti ne vieną dieną. Rutina jus ramins ir įkvėps. O vakare kai ką stebinančio atlikę, galbūt ir šiokių tokių permainų savo piniginėje išvysite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?