Švėkšniškė L. Kaktaitė su kolegėmis iškovojo kelialapį į Amsterdamą

2015-05-19, „Šilokarčemos“ informacija
Europos krepšinio 3x3 čempionato atrankos varžybose Amsterdame Lietuvos garbę gins „Anužikės
Europos krepšinio 3x3 čempionato atrankos varžybose Amsterdame Lietuvos garbę gins „Anužikės" (iš kairės) I. Šerpytytė, G. Kačinskaitė, L. Kaktaitė ir R. Vainoraitė.
Pirmąją gegužės dieną šalia Kauno „Akropolio“ praūžė visą dieną vykęs Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos kariuomenės 3x3  gatvės krepšinio turnyras. Beveik tūkstantis dalyvių ir keli tūkstančiai svečių mėgavosi puikiu oru, žalgiriečių vizitais ir 3x3 krepšinio aistra. O štai švėkšniškė drauge su kolegėmis pasibaigus turnyrui labai džiaugėsi – merginos iškovojo kelialapį į Amsterdamą.

Nuo 10 val. gatvės krepšinio kovos prasidėjo dvylikoje aikštelių, o turnyro dalyviai varžėsi net dešimtyje grupių, pavadintų istorinių Lietuvos mūšių vardais. Pirmosios nugalėtojos paaiškėjo merginų Ūlos mūšio grupėje. Iš Klaipėdos atvykusios „Anužikės“ finale 7:4 įveikė „Dvynių komandą“ ir ne tik laimėjo vertingus „Žalgirio“ ir rėmėjų prizus, bet ir iš Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projektų koordinatoriaus Martyno Račkausko rankų gavo kelialapį į Europos čempionato atrankos varžybas Amsterdame.

 

 

 


Foto galerija

Komandą sudalyvauti 3x3 čempionate  pakvietusi L. Kaktaitė (viduryje)  treniruojasi Klaipėdoje, žaidžia Lietuvos moksleivių lygoje bei Šilutės moterų krepšinio klube „Pamarys”.Europos krepšinio 3x3 čempionato atrankos varžybose Amsterdame Lietuvos garbę gins „Anužikės

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!