Savivaldybės vadovai priėmė svečius

2015-05-19, Vyriausioji specialistė kultūrai Ingrida Jokšienė

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, pavaduotojas Sigitas Stonys ir Administracijos direktorė Dainora Butvydienė priėmė su draugišku vizitu atvykusius Lietuvos Respublikos Vidaus Reikalų ministrą Saulių Skverelį ir naująjį Lietuvos Respublikos Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus Reikalų ministerijos vadą Renatą Požėlą.

Meras, dėkodamas už dėmesį Pagėgiams, svečiams įteikė naujai išleistą knygą „Pažinkite Mažąją Lietuvą. Pagėgių kraštas“ ir pakvietė pabūti dažnesniais svečiais unikaliame mūsų krašte. Abu svečiai buvo sužavėti gražiai įrišta knyga ir pažadėjo dar ne kartą apsilankyti. Juolab, kad ministras sakė, jog važiuojant pro Pagėgius prieš gerą dešimtmetį, miestelis paliko niūrų vaizdą ir buvo labai malonu nustebti atvykus šiandien, mat, pasak svečio, miestas tapo modernus, tvarkingas, žydintis.

Prie apvalaus stalo diskutuota apie Pagėgių krašto kriminogeninę situaciją, apžvelgti nusikalstamumo ir jo prevencijos aspektai, pasidžiaugta, kad pažabota kontrabanda, jog policijos darbo rodikliai vieni iš geriausių šalyje, sienos apsaugos tarnyba dirba puikiai. Pasidalinta mintimis apie planuojamą Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pertvarką savanorystės pagrindu ir kt.

Taip pat aptartos 2014-2020 metų finansinio laikotarpio gairės ir Savivaldybėje esančiųjų įstaigų perspektyvos. Kalbėta apie modernios mažųjų laivų prieplaukos būtinybę, o tai, pasak diskutavusiųjų, pasitarnautų krašto turizmo plėtrai, patrauklumo bei žinomumo didinimui.

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

rašytojui2015-05-25
aplinkoj .... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kokia silutes gaisrine o kokie piesciuju takeliai baisus2015-05-19
pagegiams nors yra ko didziuotis ir ka parodyti visa aplinka sutvarkyta pastatai blizga aplinkoi nerasi jokio griuvesio nera nei ko lygint su silute Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?