90-asis jubiliejus pasibeldė į E. Sūdžienės gyvenimą

2015-05-20, Gerda BELOKOPYTOVA
Jubiliatė E. Sūdžienė džiaugėsi jai parodytu dėmesiu.
Jubiliatė E. Sūdžienė džiaugėsi jai parodytu dėmesiu.

Šiemet Šilutės rajone kaip niekad gausu 90-ąjį jubiliejų mininčių ilgaamžių. Praėjusią savaitę pasveikinta Švėkšnoje gyvenanti Emilija Sūdžienė, kuri į savo 90-ąjį gimtadienį žengė puikios nuotaikos ir per daug nesiskųsdama dėl silpnos sveikatos. Jubiliatė išties džiaugėsi jai parodytu dėmesiu ir dėkojo sveikintojams už tai, kad šie jos nepamiršo ir net atvyko pasveikinti su dovanomis. O garbingos sukakties proga E. Sūdžienę sveikino Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis, taip pat Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Virgilijus Pozingis, administracijos direktorius Sigitas Šeputis ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

Ilgaamžė užaugino ir į savarankišką gyvenimą išleido penkis vaikus, o dabar jos vertingiausias turas – anūkai, proanūkiai ir proproanūkiai. Gausus būrys artimųjų retai kada susirenka į vieną būrį, mat daugelis išsibarstę po svečias pasaulio šalis. Vis dėlto jau šią vasarą bus išskirtinė diena, kuomet visi kartu minės rūpestingosios mamos, močiutės ir promočiutės garbingą sukaktį.

 


Straipsnio komentarai

geras2015-05-20
kazin ar jum nejuokingai atrodo kad koki naudinga darba padirbtu valdininku nera o kur nusifotografuot tai ju kaip museliu su pagarba jubilijatei Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?