Ar šilutiškiai laukia miesto šventės?

2015-05-19, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
silutesmuziejus.lt nuotrauka
silutesmuziejus.lt nuotrauka
Net nepajusime, kaip išauš gegužės 30-oji ir ateis miesto šventė. Kiekvienas norintis jau gali pasižiūrėti, kas vyks jos metu. Šiandien šilutiškių paklausėme, ar jie laukia miesto gimtadienio šventės, ko iš jos tikisi, ar joje dalyvaus? Atsakymų sulaukėme įvairių.

Ieva Sudeikytė, šilutiškė:

- Miesto šventės laukiu kasmet. Šiemet dirbu, todėl galėsiu į šventę ateiti tik vakare. Programą jau žiūrėjau, patiko vakarinė dalis. Tikiuosi, bus smagu ir šiemet. Man miesto gimtadienio šventėje visada smagu.

Vidmantė Miliauskaitė, šilutiškė:

- Programa jau pasidomėjau. Kaip visada ji – visų skoniui ir pomėgiams. Aš visada einu su šeima į miesto šventę. Man aktualu, kas siūloma vaikams. Šventėje dalyvaujame kasmet. Į ją einant svarbiausia yra gera nuotaika ir gerai praleistas laikas su šeima.

Ričardas Bandza, pagryniškis:

- Miesto šventėje kasmet nedalyvauju. Nežinau ir šiemet ar dalyvausiu. Jose man labiausiai patinka vietos atlikėjų pasirodymai, mugė.  Kad tik būtų geras oras. Tada šventė savaime būna pavykusi.

Virginija Murauskienė, traksėdiškė:

- Kelerius metus miesto šventėje nedalyvavau. Manau, jos puikiai organizuojamos. Tą supratau iš draugų, kurie šventėse dalyvavo.  Tikiuosi, šiemet bus geras oras, nes iki šiol pavasaris nėra labai šiltas. Tada šventė bus dar smagesnė. Gera dalyvauti miesto šventėje. Man patinka klausyti muzikos, valgyti ledus ir laiką leisti su artimais žmonėmis.

Oksana Kalitina, šilutiškė:

- Miesto šventėje kasmet dalyvauju su šeima.  Labai patinka organizuojami koncertai, mugės. Tikiuosi, šiemet bus geras oras ir į šventę susirinks daug gerai nusiteikusių žmonių. Šiemet šventėje tikiuosi įsigyti naujos miestą simbolizuojančios atributikos.

 

 


Straipsnio komentarai

ir per silutes svente ir per jonines tokie renginiai turetu buti ir super liuks geri o ne ant durniaus 2015-05-19
visi laukia miesto sventes bet kad renginiu vedejai isvis niekam tike ir programa niekam tikusi ar jau isvis nebera ko pasirinkt ka parodyti per tokias sventes ar nebera jokiu pop daininku ar atlikeju kur galetu pritraukt visa silutes giventojus is namu i viena susiejima o ne puse zmoniu sedi uzsidare namie nes nera ko ir klausytis ir ko paziuret ar jau tokia bedna yra ta silute kad net remeju nera o reklamuotis tai sugeba oi kiek mes pasiekem oi kiek mes padirbsim o kad tokia svente suruost remejai dingsta tai kam girtis ir reklamuotis o kur valdzia miega kodel tokiem renginiams neskiria pinigu o pasifotografuot tai pirmi lenda i tarpa ir tarp vaiku ir tarp daininku nei gedos nei bedos kaip liaudis sako tokie neturi Komentaras patinka Komentaras nepatinka