Trečiadienio horoskopas – gegužės 20 d.

2015-05-20, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Labas rytas!
Fotolia nuotr. / Labas rytas!

Jei pusryčiai ne į lovą, tai dar ne priežastis gadintis sau nuotaiką, tiesa? O gal žymiai lengviau ją pakelti kitam, šalia esančiam? Štai ir pradedate dieną gerais darbais. Jau pliusas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nesistebėkite ir nesiginčykite šiandien išgirdę pastabą, kad kalbate per daug. Tokiu būdu dar daugiau žodžių aplink save išbersite. Laimei, šį judrų ir smalsų laiką galite panaudoti tam, kad su kuo daugiau žmonių susitiktumėte ir susipažintumėte. Vakare stabtelsite ir labiau susitelksite į savo šeimą, su ketinimu kai ką namiškiams priminti ar rekomenduoti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būsite šiek tiek pasimetę, nes nežinosite, kurion pusėn mestis – kad savo norus įgyvendintumėte, ar kad kitiems įtiktumėte. Kelią pirmyn prasiminsite ir sau pagrindą po kojų dėsite, tinkamų žodžių, derybų ir negęstančio smalsumo vedami. Vakare būsite pakviesti į susitikimą, kurio metu kai ką išsiaiškinsite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų emocijos lips per kraštus, todėl didžiąją dalį dienos visi be išimties žinos apie ką jūs galvojate, kaip į viską reaguojate, dėl ko džiūgaujate, liūdite ar nerimaujate, ką mylite ir ko nekenčiate. Regis, tokiu būdu net per daug apie save papasakosite. Vakare nesitikėkite lengvų kelių, įsiveldami į diskusijas dėl pirkinių su antrąja puse.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki šios dienos vakaro ieškosite užuovėjos ir, laimei, retkarčiais ją susirasite. Susitelkę į vidinius poreikius, tarp keturių sienų neužsidarykite. Būkite atidūs klausytojai, jei nenorite būti gerais pašnekovais. Vakarop lengviau atsikvėpsite, leisdami sau kiek daugiau nei kitomis dienomis, jei buities darbų našta netaps per sunki.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien smalsūs ir judrūs grupės nariai, kurie geriau už kitus žino, kaip išgelbėti kolektyvą nuo keblių situacijų, ir turi daugiausia informacijos, reikalingos sklandžiam komandos darbui. Įsitikinkite, kad jiems, kaip ir savo draugams, nežadate per daug. Antraip vakare turėsite srėbti košę, kurios per dieną prisivirėte. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite geri darbuotojai, kurie žino, kaip, ką ir iki kada reikia padaryti. Tačiau ne visi jumis tikės ir kaip įmanydami jums trukdys. Tačiau ir kolegos manys, kad jiems trukdote, nes neleidžiate elgtis nerūpestingai ir pernelyg dėl visko nerimaujate. Vakare būti geru draugu jums trukdys pareigos namams ar erzinantys šeimos narių pageidavimai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Optimistiškai vertinsite įvairius dienos pasiūlymus, o dėl nesėkmių rasite kaip pasiteisinti. Lengvabūdiškumas dažniausiai jums čia bus geras talkininkas, tačiau retkarčiais jis trukdys įžvelgti tai, ką jums žinoti būtina. Vakare reikės įveikti save ir ryžtis pokalbiui ar susitikimui, kuris gali būti reikšmingas jūsų karjerai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien iki vakaro jausitės taip, lyg būtumėte vyte vejami pirmyn, bet niekaip nepasiekiantys galutinio tikslo. Dar blogiau – net nežinantys, kur taip skubate. Norėdami išlikti, pažvelkite į viską giliau, ir kiti jus gerbs, manydami, jog viską apie juos žinote. Vakare jūsų tikėjimas savimi augs, jei finansinės kliūtys šio tikėjimo kaip nors nesumenkins.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)


Šiandien rasite žmonių, kuriuos vėliau galėsite apkaltinti dėl to, kad per dieną nenuveikėte nieko naudingo. Būtų puiku, jei, užuot blaškę kitus ir patys leidęsi blaškomi, išspaustumėte kuo daugiau naudos iš kontaktų su įvairiausiais žmonėmis. Vakarop gali atrodyti, kad tą dėlionę, kurią per dieną ar net kelias dienas dėliojate, kažkas staiga išardė.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nuo pat ryto įklimpsite iki ausų į mažas kasdienes smulkmenas ir nereikšmingus pokalbius su kolegomis. Negalėsite atsispirti pagundai aptarti įvairiausiais temas, visai nesusijusias su darbu. Kažin ar tokiu būdu meilės darbui padaugės, turbūt tik dar labiau jus išblaškys. Vakare užplauks niūrus prisiminimų debesis, temdantis santykius su antrąja puse.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien rasite priežasčių pasidžiaugti ir tuo džiaugsmu pasidalyti. Bet ne visas palankias kortas, kurias diena jums pasiūlys, panaudosite tinkamai. Dalį savo vertybių išbarstysite bėgiodami nuo vieno jus dominančio objekto prie kito. Vakare šiek laiko sugaišite derindami savo poreikius su draugų interesais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien pro pirštus žiūrėsite į darbą, vis labiau mintimis nuklysdami į namus ar spręsdami nesibaigiančius šeimos reikalus. Net ir dirbdami, į viską žiūrėsite labai subjektyviai. Vakare suprasite, kad jūsų per dieną pasirinkti elgesio ir darbo metodai paliko jus su krūva nepabaigtų darbų, kurių už jus niekas kitas neatliks.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?