Gyventojai kviečiami paminėti „Saugios kaimynystės“ dieną

2015-05-20, Tauragės AVPK informacija

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) aptarnaujamoje teritorijoje bus minima „Saugios kaimynystės“ diena. Ta proga Tauragės apskr. VPK Pagėgių policijos komisariato (toliau – Pagėgių PK) pareigūnai nori pakviesti savo miesto ir rajono gyventojus į šį minėjimą.

Šių metų gegužės 25 d. 14.15 val. Pagėgių PK, esančiame Pagėgiuose, Vilniaus g. 17, vyks susitikimas su ūkininku, politiku ir mecenatu Ramūnu Karbausku. Renginio svečias pristatys Naisius kaip mažąją Lietuvos kultūros sostinę, kalbės apie Šiaulių rajoną, kur yra kuriama blaivi kultūra. Susitikimo tikslas ne tik išklausyti ir pabendrauti, bet ir pasisemti idėjų, išgirsti patarimų kaip puoselėti ne tik gražią, saugią bet ir „blaivią“ aplinką.

Visus suinteresuotus asmenis: seniūnus, savivaldybės tarybos narius ir savivaldos atstovus, bendruomenių pirmininkus, saugių kaimynysčių atstovus, policijos rėmėjus bei verslininkus ir jų atstovus maloniai kviečiame kartu su mumis paminėti „Saugios kaimynystės“ dieną ir drauge pasisemti kitokios patirties.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?