Šeimos šventė Pagėgiuose

2015-05-20, Asociacijos ,,Pagėgių bendruomenė“ informacija

Asociacija ,,Pagėgių bendruomenė“ gegužės 15 dieną Pagėgių miestelio gyventojus pakvietė į tradicinę šventę, skirtą tarptautinei Šeimos dienai paminėti. Ši diena pradėta minėti nuo 1994 metų jungtinių Tautų organizacijos sprendimu. Pagėgių bendruomenė prie šios gražios iniciatyvos prisijungė 2009 metais, skatindama Pagėgių krašto visuomenę atkreipti dėmesį į šiuolaikinės šeimos politikos prioritetus, ugdyti pagarbą šeimai, tiesiog smagiai ir turiningai praleisti laiką drauge.

Šiais metais Šeimos dienos šventės renginiai vyko Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje. Po gražios ir išmintingos šventės vedėjos Svetlanos Jašinskienės kalbos ir svečių sveikinimų buvo  paskelbta šventės programa. Daugiau kaip 140 šventės dalyvių skirtingose gimnazijos vietose buvo pakviesti užsiimti jiems patinkančia veikla.

Gimnazijos stadione vyko masinė mankšta ir linksmosios estafetės, kurias vedė kūno kultūros mokytoja Svetlana Musvydienė ir piratai - padėjai Kornelijus, Dovydas ir Edvinas. Po smagaus sportavimo dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais, žaisliukais, knygutėmis.

Vėliau vaikai buvo pakviesti į gimnastikos salę pašokinėti ant pripūčiamo batuto. Batutai įsigyti projekto dėka, skatinant bendruomenės verslumą.

Sporto salėje vyko šeimų tinklinio varžybos, kurias organizavo Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius. Tinklinio varžybose dėl Pagėgių bendruomenės taurės kovojo aštuonios komandos: Štuikiai iš Žukų, Rutkauskai iš Vilkyškių, Mejeriai ir Mickai iš Šilutės raj., Mišeikiai iš Nausėdų, Musvydai ir Maciukevičiai iš Pagėgių, Gedvilai iš Šilutės. Varžybos vyko dviejų minusų sistema.

Dėl trečios vietos kova taškas į tašką vyko tarp Štuikių ir Gedvilų komandų, o kai kova setuose tapo lygi, buvo žaidžiamas auksinis taškas, kurį laimėjo Štuikių šeimyna iš Žukų. Dar įdomesnė kova klostėsi turnyro finale, kur susitiko seni varžovai: Musvydų ir Maciukevičių šeimynos. Pirmą setą laimėję Musvydai per anksti patikėjo galutine pergale ir buvo nubausti Maciukevičių šeimynos, kuri išplėšė pergalę geresniu taškų santykiu ir trečią kartą tapo šeimų turnyro nugalėtojais. Visoms komandoms atiteko saldūs prizai, už kuriuos turnyro organizatoriai dėkoja UAB „Gileta“. Komandoms - nugalėtojoms įteiktos Pagėgių bendruomenės taurės.

Šventės organizatoriai džiaugėsi, kad šventėje vyravo puiki nuotaika, dalyviai buvo aktyvūs, o ryte pliaupęs lietus užleido vietą saulutei. Asociacija ,,Pagėgių bendruomenė“ už pagalbą organizuojant šį renginį dėkoja nuolatiniams savo pagalbininkams ir bičiuliams Pagėgių kultūros centrui, Pagėgių socialinių paslaugų centrui, Pagėgių seniūnijai. Už šventei suteiktas patalpas dėkojame Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos administracijai, o Lietuvos Kūno kultūros ir sporto departamentui – už sportines taures, kurios buvo nupirktos iš departamento programos ,,Sportuojanti bendruomenė“ finansuoto projekto ,,Pagėgių bendruomenės sveikatinimas“ lėšų.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!