Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 21 d.

2015-05-21, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Juokdarė.
Fotolia nuotr. / Juokdarė.

Astrologinės prognozės 12 Zodiako ženklų. Kuo ypatinga ši diena? Prasideda Dvynių karaliavimas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien Saulė, pradedanti savo žygį Dvynių ženklu, jus įsuks į kasdienių įvykių ir nuolatinio bendravimo verpetą. Artimiausias keturias savaites niekur iš jo nepaspruksite, net jei labai norėsite. Jums prieš akis daug bendravimo, kelionių, pažinčių. O šį vakarą ramiai šildytis prie šeimos židinio jums trukdys kažkokie neramumai darbe. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien Saulė paliks jūsų ženklą ir nukreips žvilgsnį į įvairias materialines gėrybes – norėsite ir daugiau išleisti, ir daugiau uždirbti. Palankus laikas peržiūrėti savo gabumų sąrašą. Gal juos įdarbinę dar turtingesni pasijusite? Susirūpinę savo vertybėmis, dar šį vakarą turėsite išspręsti kažkokį su žiniomis susijusį galvosūkį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Panašu, kad sulauksite vis daugiau dėmesio, ir tai normalu, kai Saulė pasiekia jūsų ženklą. Tai laikas, maksimaliai atskleisti save kaip asmenybę, būti pastebėtiems ir pripažintiems. Būti savimi dabar išties yra svarbiausia. Šį vakarą neleiskite niekam lipti nešvariais batais į jūsų nuostatų ir vertybių pasaulį, kad ir kaip intensyviai jie belstųsi.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Saulė šiandien įsikuria Dvynių ženkle, o tai reiškia, kad prasideda mėnesio trukmės galimybė pailsėti ir sukaupti prarastas jėgas. Sukurkite planą, kuris padės išvalyti sielą nuo praeities nuosėdų, o kūną – nuo to, kas trukdo jums jaustis sveikiems ir energingiems. Dienos pabaiga kaip reikiant subjurs, jei leisite artimam žmogui aplink jus sėti pavydo sėklas. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dvynių ženklas, į kurį pasisvečiuoti nuo šios dienos užsuka Saulė, jums primins, kaip svarbu būti geru draugu ir kaip gera turėti daug draugų. Ne išimtis ir komandos nariai, su kuriais vysitės savo svajones. Nedelskite, jei seniai rezgate mintį įstoti į organizaciją, draugiją ar klubą. Tiesa, šį vakarą kažkas jums lieps liautis svajoti ir reikalaus imtis veiklos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų per metus siektas tikslas būti pripažintiems darbe gali būti visai arti, nes Saulė pasiekė jūsų karjeros sritį. Tačiau tai nėra lengvų pergalių metas, leidžiantis atsikvėpti ir atsipalaiduoti. Priešingai, turėsite eiti prieš vėją, kol galiausia jumis bus patikėta. O šį vakarą kažkas iš jūsų mylimiausių asmenų visaip kliudys jums smagiai leisti laiką su bičiuliais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Saulė oro ženkle leis jums jo įkvėpti visa krūtine ir savęs nevaržyti. Galėsite pamatyti pasaulį kitokį: daug platesnį, daug įvairesnį, daug įdomesnį ir daug daugiau žadantį. Nepavykti gali tik viena – pasirinkti tinkamiausią iš daugybės krypčių. Beje, šį vakarą niekaip nepavyks suderinti šeimos narių norų ir jūsų poreikio kuo daugiau laiko skirti darbui. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Keli jūsų laukiantys perversmai, kurie leis į daugelį dalykų pažvelgti naujai – tai Saulės Dvynių ženkle pamokos jums. Svarbu atminti, kad jei patys nesikeisite, aplinkybės tai padarys už jus. Per griovius lengviau peršoksite, įgiję sąjungininkų pasitikėjimą. O vakare kasdienių naujienų srautas jums neleis ramiai gilintis į jus dominančias sritis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Saulė, atsidūrusi priešingoje Zodiako pusėje – Dvynių ženkle, jums padovanos patyrimų kupiną kelionę, kai galite daug atrasti, jei atidžiai stebite savo antrąją pusę ir bandote save išreikšti jo ar jos padedami. Vienišiai lai nenusimena – daugėja šansų susitikti tą vienintelį. Tačiau šiandien pasirūpinkite, kad jūsų asmeninių vertybių sistema nesubyrėtų į šipulius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įvairių rūpestėlių darbe, buityje ar susijusių su sveikata nuo šios dienos vis daugės ir daugės. Na, bet ne visi jie jums bus sunki našta – dauguma jums teiks saviraiškos galimybių. Ko nors naujo išmokite, kad kasdienybė padėtų jums kuo geriau atsiskleisti. O vakare jūsų pavydo debesis lai neužtemdo artimo žmogaus padangės. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Saulė, nuo šios dienos esanti oro ženkle, suteikia jums daugiau priežasčių pasidžiaugti ir būti kūrybiškais. Nenuostabu, kad jūsų galvoje sukasi mintys apie meilę, nuotykius, žaidimus, vaikų krykštavimą ir visa kita, kas padeda patirti gyvenimo džiaugsmą. Beje, šį vakarą vykit kuo toliau savo baimes, kad tai nepakenktų jūsų sveikatai ar geriems santykiams su kolegomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Saulė Dvynių ženkle jums ne lengvų pergalių pranašas, o priežastis pasirūpinti savo vidiniu pasauliu ir privačia erdve. Skirkite daugiau dėmesio savo namams, pajuskite savo šaknis, prisimindami protėvius ar atnaujindami šeimos tradicijas. Vakare jūsų draugai neįvertins jūsų kūrybinių polėkių, o dėl savo keistų idėjų galite užsitraukti vaikų ar mylimųjų nemalonę.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?