Šokių varžybose „Pamario pora 2015“ netrūko įspūdingų pasirodymų

2015-05-22, Asta Maigienė

Gegužės 17 d. įvyko tradicinės sportinių šokių varžybos „Pamario pora 2015“. Kaip ir kiekvienais metais varžybose dalyvavo šokėjai iš visos Lietuvos: Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Šiaulių, Telšių, Tauragės, Rietavo, Kauno, Panevėžio, Šilutės. Taip pat dalyvavo šokėjai iš Latvijos, Kaliningrado srities, Estijos.

„Lūgnės“ kolektyvo šokėjai dar kartą įrodė, kad yra verti apdovanojimų. Jauniai I D klasės standartinių šokių programos varžybose Deimonas Šukys ir Smiltė Šiaulytė užėmė 6 vietą.

Jauniai I D klasės Lotynų Amerikos šokių programos varžybose Oskaras Jatautas ir Austėja Vekterytė iškovojo 2 vietą, o Deimonas Šukys ir Smiltė Šiaulytė – 5 vietą. Jauniai II D klasės Lotynų Amerikos šokių programos varžybose Doviltas Kėrys ir Iveta Aukštaitytė laimėjo 2 vietą, Žygimantas Kuzas ir Vytenė Macijauskaitė – 3 vietą.

Jauniai II D klasės standartinių šokių programos varžybose Doviltas Kėrys ir Iveta Aukštaitytė iškovojo 1 vietą, Žygimantas Kuzas ir Vytenė Macijauskaitė laimėjo 3 vietą, Rokas Andreičikas ir Guoda Stoškutė – 4 vietą, Rinas Kuturys ir Emilija Grikšelytė – 6 vietą.

Jauniai II E6 šokių programos grupėje  Rokas Andreičikas ir Guoda Stoškutė užėmė 3 vietą.

Jaunimas-suaugę Lotynų Amerikos šokių programos varžybose Donatas Saldauskas ir Brigita Gaižauskaitė laimėjo 3 vietą, Gvidas Dikšaitis ir Augustė Bizauskaitė – 4 vietą.

Visi vaikų grupės šokėjai buvo apdovanoti medaliais.

Dėkojame už paramą organizuojant varžybas Šilutės rajono savivaldybei, merui  Vytautui Laurinaičiui,  UAB „ Įtampa“ direktoriui Algiui Bekeriui, UAB „ Žibalanga“ vadovui Stepui Kazlauskui, UAB „ Šilumos tinklai“ direktoriui Algiui Mykolui Šauliui, UAB „ Šilutės vandenys“  direktoriui Alfredui Markvaldui,  R. Jurjono įmonės savininkui Rimvydui Jurjonui, žemės ūkio kooperatyvo „Agrokavis“ direktoriui Kazimierui Gudžiūnui,  Žemės ūkio mokyklos kolektyvui ir direktoriui Algimantui Abromaičiui, Šilutė Vydūno gimnazijos direktorei Marinai Stirbienei, taip pat visiems kolektyvo tėveliams, padėjusiems organizuoti varžybas.