Ką šilutiškiai mano apie pakartotinius rinkimus į Šilutės rajono savivaldybės tarybą ir merus?

2015-05-22, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
suduvosgidas.lt
suduvosgidas.lt
Trečiadienį Vyriausioji rinkimų komisija patvirtino kandidatų į Šilutės rajono savivaldybės tarybą ir merus pakartotiniuose rinkimuose sąrašus. Jose dėl 25 mandatų kovos septynios politinės partijos ir vienas visuomeninis rinkimų komitetas. Šiandien paklausėme šilutiškių, ką jie mano apie pakartotinius rinkimus. Reikėjo to, ar ne?


Regina Bakutienė, šilutiškė:

- Manau, kad pakartotinių rinkimų reikėjo, jei kilo klausimų dėl nesąžiningo balsavimo. Balsuoti visuomet einu, ir birželį eisiu. Jau žinau, už kurį kandidatą atiduosiu savo balsą. Manau, kiekvienas žmogus turi eiti balsuoti už vieną ar kitą kandidatą, nes tai yra pilietinė pareiga.

Augustinas Gečas, šilutiškis:

- Manau, Šilutė pasidarė gėdos dėl korupcijos, nesąžiningumo. Merus keičia kaip kojines... Man iš šono atrodo, kad Šilutės politikai viską daro tik dėl savęs, o ne dėl mūsų šilutiškių. Merą ir Tarybos narius reikia rinkti jaunus ir perspektyvius, o ne senus klerkus su sovietine mąstysena „ką čia pavogus“. Balsuoti tikrai eisiu.

Danutė Zalcienė, ramutiškė:

- Balsuoti tikrai eisiu. Gaila, kai taip nutinka, kokie vėl bus iššvaistyti pinigai. Tikiuosi, kad tai nepasikartos ir rinkimai praeis sklandžiai.

Augustas Ališauskas, šilutiškis:

- Turėtų neleisti dalyvauti asmenims, kurie klastojo ir elgėsi nesąžiningai rinkimų metu. Gėda, jei išrinktas, pavyzdžiui, meras būtų iš tų, kuris pirko balsus.  Nesąžiningu keliu bandantys patekti į politiką turėtų būti išaiškinti ir nubausti dar iki pakartotinų rinkimų.  Manau, balsuoti reikia eiti. Deja, didžioji dalis piliečių neina balsuoti nematydami tikslo gaišti laiko, nes galvoja, kad niekas nesikeis ir  net korumpuoti asmenys gali užimti aukštus postus.

Rasuolė Vitisienė, šilutiškė:

- Negražu, kai taip vyksta rinkimai, kaip kad vyko anuliuoti rinkimai. Visi pažeidimai turėtų būti išaiškinti dar iki pakartotinių rinkimų ir neleisti pažeidėjams toliau dalyvauti rinkimuose. Balsuoti tikrai eisiu.

Lina Lekštutienė, šilutiškė:

- Balsuoti eisiu ir birželio 21 dieną organizuojamose pakartotiniuose rinkimuose. Mūsų šeima visada eina balsuoti ir vaikus vedamės drauge, kad jie suprastų, jog tai pilietinė pareiga, kurią būtina vykdyti.  Gaila, kad vėl bus organizuojami rinkimai ir turime antrą kartą eiti balsuoti. Tikiuosi, kad šį kartą rinkimai bus skaidresni.

Modestas Štulcas, švėkšniškis:

- Manau, kad teisinga, jog organizuojami pakartotiniai rinkimai, nes rinkimai turi būti skaidrūs ir teisingi.  Balsuoti tikrai eisiu. Tai yra labai svarbu, nes žmonės, išrinkti į Tarybą, gali nulemti mūsų aplinką. Todėl turime išrinkti geriausius.

 


Straipsnio komentarai

Jozefa2015-05-26
aik aik Modestai Komentaras patinka Komentaras nepatinka