Penktadienio horoskopas – gegužės 22 d.

2015-05-22, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Gėlių puokštė
Shutterstock nuotr. / Gėlių puokštė

Su gera nuotaika, puikia energija nudirbame darbus ir neriame į savaitgalį!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien namuose būsite nepamainomi, o būdami tarp žmonių, sukursite sau mielą erdvę, kurioje nenorėsite jokių pašaliečių. Sau keliamus ir kitų jums pateiktus uždavinius atlikite susitelkę, pernelyg nesižavėdami naujomis patirtimis. O kiekvienas jūsų veiksmas tegul jums būna svarbus tiek, kiek naudingas jūsų šeimai. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena bus smagi tiek, kiek derinsite būtinybę judėti ir bendrauti, su poreikiu būti atidžiais ir rūpestingais. Viskas eisi lengvai, jei prieš ką nors darydami ar kur nors vykdami, gerai įsigilinsite į užduoties esmę, apsvarstysite maršrutą ir kitas smulkmenas. Klaidelių įsivels skubantiems ir ignoruojantiems kitų žmonių poreikius.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būkite ramūs, jei ne viskas vyks pagal jūsų planą. Nenuostabu, jei kažką norėsite įgyti, o laimikis ims ir išslys jums iš rankų. Žvalgytuvės po parduotuves su viltimi, kad pirkiniai praskaidrins nuotaiką, jūsų lūkesčių tikrai nepateisins. Verčiau judėkite anksčiau pasirinkta kryptimi, kuri stiprina jūsų pasitikėjimą ir gausina jūsų pajamas. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši diena bus įsimintina, o jūs pasijusite šiek tiek ūgtelėję, jei patys pasirūpinsite ir kitus aprūpinsite visokiomis gėrybėmis, nelaukdami kol kažkas jums ant auksinio padėklo atneš išdėliotus visokiausius gardumynus. Pripildysite jomis dieną atmindami, kad kuo daugiau duosite aplinkiniams, tuo daugiau jums sugrįš atgalios.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Galbūt jums nėra įprasta atsitraukti ir perleisti sceną kitiems, tačiau šiandien tai verta išbadyti. Užuot atlikę pagrindinius vaidmenis, paieškokite, kuo palepinti kitus. Gal tuo, ko patys labiausiai trokštate? Tačiau jokias būdais neskaičiuokite savo nuopelnų, nelaukite atgalinio ryšio, o tyliai mėgaukitės tuo, ką galite kitiems duoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų pagalba, šilti žodžiai ar šiaip žmogiškas atidumas šiandien gali labiau praversti jūsų komandos nariams nei krūva darbų, kuriuos galėtumėte dėl jų ar kartu su jais atlikti. Ir tik po to, kai iš dienos darbų sąrašo išbrauksite visas naujas užduotis, atsisakysite rizikingų sumanymų, galite tikėtis kuo ramesnio ir harmoningesnio dienos finalo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šios dienos jūsų norai gali kiek pralenkti tai, ką jums gali pasiūlyti realios aplinkybės. Tačiau kuo efektyviau aplink save kursite malonią aplinką ir kuo lanksčiau atsižvelgsite į kitų žmonių pageidavimus, tuo arčiau link savo tikslų pasislinksite. Be to, šioje kelionėje verta rinktis pramintus takus, užuot priešingais poelgiais tampius likimą už ūsų. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei pastarosiomis dienomis perlipote kokį nelengvą slenkstį, šiandien suprantate, kad galima į viską žvelgti naujai. Tačiau per daug neužsimokite. Tegul jūsų interesų sritis lieka ties tuo, kas jau yra patirta, ištyrinėta ir pažįstama. Tokiu būdu jums pavyks nesuklupti ir praplėsti savo akiratį bei įgyti naujų reikalingų žinių ar patirties.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien pajutę, kad ne viską galite išlaikyti savo rankose ir ne viską įmanoma kontroliuoti, būkite atlaidūs ir neprieraišūs. Tai padės atsikratyti nereikalingos naštos ir pažvelgti į savo problemas kitu žvilgsniu. Tiesa, vieniems per šią dieną eiti bus nelengva, todėl įsitikinkite, kad šalia būtų patikimų žmonių, o jei nėra – metas susirasti ir įgyti jų pasitikėjimą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būdami šalti ir abejingi šiandien iškrisite iš dienos ritmo ir niekaip nepavyks prie kitų prisiderinti. Paaiškinimų ir patarimų jums nepagailės kiti asmenys, žinoma, jei jūs į juos atsižvelgsite. O visus įgūdžius, kuriuos įgysite, ar patarimus, kurios išgirsite, nedelsiant taikykite siekdami savo ir kitų gerovės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Raskite prasmės ir nusiraminimo įprastuose kasdieniuose darbuose, kiek įmanoma vengdami imtis naujų. Kuo giliau į rutiną panersite, tuo stipresni pasijusite. O jei dar turėsite progų patalkinti savo kolegoms ar pabūti jiems petimi, į kurį jie galės atsiremti, patirsite dar daugiau teigiamų pojūčių ir sustiprinsite ryšius su šiais žmonėmis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Didžioji jūsų ženklo atstovų dalis šiandien savo dėmesį nukreips į kūrybinę veiklą, pamiršdami visa kita aplink save. Gerų rezultatų sulauks tie, kurie tęsia jau pradėtus projektus. Kiti ieškos kuo save pradžiuginti ir nesunkiai tai ras. Treti neatsispirs pagundai skirti didžiąją dalį savo laiko vaikams ar mylimam asmeniui, kuriems bus vis negana jūsų dėmesio.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?