Savaitgalio horoskopas – gegužės 23–24 d.

2015-05-23, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Gėlės ir drugeliai
Fotolia nuotr. / Gėlės ir drugeliai

„Elgdamiesi su artimaisiais taip, tarsi jie būtų geresni negu yra iš tikrųjų, priverčiame juos tapti geresniais“, – teigė vokiečių rašytojas Johannas Wolfgangas von Goethe. Linkime, kad ši mintis savaitgalį paverstų įsimintinu.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį išsisukę nuo kaltinimų, jog stokojate jums reikalingų žinių, vėliau rasite tinkamus žodžius, padėsiančius apginti save ir tuos, kuriuos mylite. Sekmadienį norėsite kuo geriau praleisti laiką, ir tai bus ranka pasiekiama. Ypač, jei rasite ne tik tai, kaip pamaloninti ir pradžiuginti kiekvieną sutiktą, bet ir kaip jį ar ją nustebinti. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį nemažai laiko ir energijos skirsite materialiai savo gyvenimo pusei. Regis, bus nelengva susitarti antrąja puse ar kitu asmeniu dėl bendrų pinigų panaudojimo. Naudodami namus kaip kozirį, bet kokias krizes prašoksite. Sekmadienį jūsų geranoriškumo ir vaidybinių įgūdžių reikės norint užtikrinti harmoniją ten, kur tvyro chaosas.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį turėsite susitarsi su artimu žmogumi dėl įtakos sferų pasiskirstymo, tada iš bet kurio aklagatvio išeisite aktyviai ir šiltai bendraudami. Būkite pasiruošę visur suspėti ir visus savo dėmesiu apdovanoti. Sekmadienį iš draugų gautos žinios galbūt sujauks jūsų planus, tačiau dėl to savaitgalis taps dar spalvingesnis.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį trinties buityje jums bus nepagailėta, o laiko patinginiauti – atseikėta nepakankamai. Tačiau jūs už savo pelnytą poilsį ir svajones savaip kovosite ir su pralaimėjimu nesitaikstysite. Sekmadienį, norėdami papildyti piniginę ir ją ištuštinti, nestokokite išradingumo ir kuklumu nesutviskėsite. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį jūsų planai praleisti laiką su draugais gali iširti, o čia nagus prikiš mylimas asmuo ar jūsų atžalos. Tačiau tai jūsų nesustabdys, ir jūs pasieksite, kad gautumėte pakankamą dėmesio porciją iš jums reikalingų asmenų. Sekmadienį eidami pakelta galva, pagirkite net tuos, kurie painiojasi jums po kojomis.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį daug laiko sugaišite ir išties nusiplūksite, derindami savo ambicijas su namiškių pageidavimais. Tačiau vis tiek sau vietos po saule šiek tiek išsikovosite. Sekmadienį jūsų norai mažai kam rūpės. Duodami laiko saviems kūriniams subręsti, gėrėkitės darbo rezultatais visų, kurie norės pasirodyti.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį stokosite informacijos, kuri jums bus reikalinga kuriant atostogų, studijų ar kelionių planus. O ir kažkoks arti esantis žmogus šių jūsų sumanymų nepalaikys. Tačiau palaikymo pakankamai atseikės draugai. Sekmadienį keistos pažintys reikš viena: jūs įgijote dar vieną bičiulį ar rėmėją. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį nenoriai prisipažinsite, kad jums būtina antrosios pusės parama. Bandysite parodyti tik gražiąsias šios situacijos puses ir tam jėgų negailėsite. Sekmadienį buities problemos ar sveikatos rūpesčiai pasitrauks, jei daugiau šypsositės ir laiku prisitaikysite prie netikėtai pasikeitusių aplinkybių.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį padangę temdys jūsų antrosios pusės savijauta ir reakcijos į jūsų elgesį ar žodžius. Apsiginkluokite optimizmu ir žaviais pasiūlymais, kuriuos galite jam ar jai pateikti. Sekmadienį tingiai mėgausitės pavasariu, kas lyg magnetas link jūsų trauks kitus žmones, skatindamas juos pasekti jūsų pėdomis. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį nemeskite savo planų tik dėl to, kad kažkas jumis suabejojo ar priminė jums senas nuoskaudas. O praradę kažkieno pasitikėjimą, galite jį atrasti kitoje vietoje, jei tik būsite pasiruošę bendradarbiauti. Sekmadienį surizikuokite namuose įvesti keletą pertvarkų, kurios leis pajusti pamažu artėjančios vasaros dvelksmą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors šeštadienį draugų prašymai jums nebus malonūs, gerai pasijusite tik juos įvykdę. Nesivelkite į ginčus, o imkitės veiklos, kuri pradžiugintų ne tik jus. Šią dieną jums svarbiau tiesti tiltus nei siekti asmeninio pasitenkinimo. Sekmadienį netikėta pažintis gali kai kuriuos asmeninius ar profesinius įvykius pakreipti visiškai netikėta linkme.  

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Panašu, kad nebaigtų darbų uodega vilksis iki savaitgalio. Juos pabaikite, tačiau neleiskite, kad tai apkartinų jūsų santykius su šeimos nariais. Be to, eilinės kasdienybės smulkmenos jus įkvėps atlikti dar daugiau. Sekmadienį nestokosite stebinančių sprendimų, kurie savaip pildys ar tuštins jūsų kišenes.  


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?