Pirmadienio horoskopas – gegužės 25 d.

2015-05-25, ji24.lt
123rf.com / Pora.
123rf.com / Pora.

Šiltos dienos, karštų bučinių po alyvomis ar kaštonais ir sklandaus susitvarkymo su dienos užduotimis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien labiausiai norėsite vieno – gerai atlikti šios dienos darbus. Tačiau tokiu būdu jums startuoti į naują savaitę bus beveik neįmanoma. Kliudys kelios priežastys. Pavyzdžiui, nenorėdami suprasti šeimos narių poreikių ar jausmų, viską sieksite daryti savaip. Be to, vis nusivilsite, kai nepavyks derinti savo nuojautų su tuo, kad vyksta iš tiesų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nepaisant gilaus vidinio poreikio kurti ramią ir tvarkingą aplinką, šiandien galite patirti griūties jausmą. Jis tik iš pirmo žvilgsnio jus išlaisvins. Iš tiesų jūsų praeities nuosėdos gali jums sutrukdyti suprasti kitą žmogų ir nuo jo nusigręžti. Be to, jūsų iliuzijos dėl draugų pasiūlymų gali ištuštinti jūsų sąskaitą ar sumenkinti jūsų savivertę.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien mielai užsidarytumėte savo privačioje erdvėje ir niekam neleistumėte ten kelti kojos. O viskas priešingai – visi, kas netingės, vaikščios po jūsų privačią erdvę ir mokys jus teisingai gyventi. Be abejo, to jums mažiausiai šiandien reikės, todėl būsite pasirengę kovai, kuri primins kovą su vėjo malūnais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų šios dienos svarbiausią poreikį kuo labiau patenkinti savo smalsumą gesins įvairūs išorės dirgikliai ir vidiniai pasipriešinimai. Visų pirma, atminkite, kad šią dieną neprasminga pjauti šakos, ant kurios patys sėdite. Be to, įsitikinkite, kad tie priešai, kurie jums trukdo įgyvendinti jūsų svajones, nėra tik jūsų vaizduotės rezultatas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ramiai ir metodiškai statyti finansinio stabilumo pamatus (kas jums bus aktualu) šiandien gali trukdyti įvairiausios priežastys, dėl kurių neverta kaltinti tik išorinių aplinkybių ar kitų žmonių. Patys nenoriai tiesite tiltus, kurie padėtų užmegzti ryšį su kitais asmenimis. Rinksitės juos griauti, turėdami nerealių vilčių greitai pastatyti kitus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.) Nors manysite, kad šiandien viskas jūsų rankose, tai nebus visiška tiesa. Visi link jūs atskubės su savo tiesomis, darydami savas korekcijas. Viena šių tiesų reikalaus jūsų gerai susiskaičiuoti tai, kas jūsų ir kas ne jūsų. Dar kita, visaip trukdys jūsų kūrybinę raišką. O trečioji, jus nuvildama, supriešins su kolega ar kitu svarbiu asmeniu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Mieliau šiandien pabūtumėte atokiau ir atliktumėte keletą įprastų darbų, užuot dėl kažko rungtyniavę. Puiku, jei jums tai pavyks. O jei ne, tegul jūsų sprendimai neatskiria jūsų nuo tų asmenų, kurie jums brangūs ir nuo to, kas jums gyvybiškai reikalinga. Drastiškų žingsnių nedarykite ir tuomet, kai nepavyks savo žinių pritaikyti darbo vietoje. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jus vilios šiandien komandinis darbas, ir jį atliksite nepriekaištingai. Tačiau vien ties tuo susitelkti jums bus neleista. Reikės peržiūrėti savo žinių bagažą ir atlikti ten atranką. Čia jūs galite būti pernelyg kategoriški, todėl prieš kirpdami, kelis sykius pamatuokite. Dar jums knietės kažkur kišti nosį ar švaistyti ne savo lėšas neva dėl nepamirštamų įspūdžių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nebus nieko svarbiau šiandien jums už galimybę būti geru darbuotoju ar geru vadovu. Tačiau į savo karjeros tikslus galėsite tik iš dalies susitelkti. Jus trauks kažkaip pamaloninti ar nustebinti vieną jums svarbų asmenį, dėl ko jis ar ji visai neapsidžiaugs. Be to, kažkoks jums svarbus žmogus nesupras vieno jūsų ėjimo, kurį atliksite dėl savo šeimos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite savimi pasitikintys ir žinantys, kaip pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje. Tačiau vien žinojimo ir tikėjimo gali neužtekti tam, kad dienos finalas būtų sklandus. Turėdami tokį tikslą, venkite bet kokių kraštutinumų. Tai bus svarbu ir leidžiantis į diskusijas su kolegomis, ir su antrąja puse sprendžiant namų problemas. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nebūsite linkę afišuoti savo minčių ir darbų dėl nepasitikėjimo savo jėgomis arba kitais asmenimis. Komandos narių reikalavimai, netikėtos naujienos ar viliojantys pasiūlymai savaip veiks jūsų pasirinkimus. Įsitikinkite, kad jūsų sprendimai nepaliktų nepageidaujamų pasekmių ir neištuštintų jūsų sąskaitos, užuot papildę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien norėsite vieno – būti gerais partneriais darbe ir namuose. Deja, į jūsų norus bus ne dažnai atsižvelgiama, visų pirma tuomet, kai užgrius papildoma atsakomybė darbe, o jūsų vadovai negailės jums pastabų. Norėdami save pamaloninti, per daug iššvaistykite, o namiškių poelgiai toli gražu nesutaps su tuo, ko iš jų tikitės. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?