Orai.lt: smarkiausi lietūs – antradienį

2015-05-25, 15min.lt
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Lietus
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Lietus

Pirmąją savaitės dieną orus lems aukšto atmosferos slėgio laukas. Jo dėka orai bus ramūs, mažai debesuoti ir sausi. Tik popiete gausiau ims debesuotis vakarinėje šalies pusėje. Vėl trumpam pajusime besibaigiančio pavasario didesnę šilumą. Aukščiausia temperatūra kils iki 20–22, pajūryje bus apie 17–19 laipsnių šilumos.

Deja, gražūs orai neužsibus. Antradienį iš pietų artinsis ciklonas, nešdamas lietaus debesis. Naktį palis daugiau pietiniuose rajonuose. Rytą bei dieną lietūs apims daugelį rajonų, rytiniuose rajonuose griaudės perkūnijos. Naktį temperatūra numatoma apie 9–13 laipsnių šilumos. Dieną daugelyje rytinių rajonų temperatūra kils per 20 laipsnių, o į vakarinius rajonus skverbsis gerokai vėsesnis oras, šiaurės vakarų vėjo nešamas. Temperatūra čia bus artima 15 laipsnių šilumos.

Trečiadienį jau visą Lietuvą pamažu apims vienoda, gana vėsi oro masė. Daug kur, daugiausia rytiniuose rajonuose, vis dar lis, nakties pradžioje lis dar gana smarkiai, vėliau lietus susilpnės, bet su tarpais nuobodžiai lynos iki vakaro. Naktį Žemaitijoje bus 5–8, kitur 9–11 laipsnių, o dieną nuo 13 iki 18 laipsnių šilumos. Pūs stiprokas šiaurės vakarų vėjas.

Ketvirtadienį lietaus jau nesitikima. Naktį oras vės iki 4–9 laipsnių, dieną temperatūra sieks 14–19 laipsnių šilumos.

Penktadienį vėl daug kur apsilankys lietus, bet jau netoks stiprus kaip antradienį, naktį bus 5–10, dieną 14–19 laipsnių šilumos.

Orai Šilutėje:


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?