Antradienio horoskopas – gegužės 26 d.

2015-05-26, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Gėlė
„Fotolia“ nuotr. / Gėlė

Skaičiuodami paskutines pavasario dienas, pasitikime antradienį su dienos horoskopais.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite nepriekaištingi – kruopštūs, tikslūs ir nuoseklūs, kai reikės įvesti tvarką ten, kur būsite. Kai be reikalo nerimausite ir būsite priversti grįžti prie nebaigtų darbų krūvos ar derybų temos, atminkite, kad tai – neišvengiama. Tiesa, gali būti sunku matyti toliau savo nosies, nebent pagelbės vakare sustiprėjusi įžvalga ar prabudęs vadovo talentas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Net kai šiandien jausitės puikiai, vis tiek nepraleisite progos ko nors pakritikuoti. Tačiau ir patys kažko panašaus galite tikėtis. Be to, dar bus priežasčių grįžti prie nebaigto finansinio klausimo, su kuriuo gali būti susiję jūsų vaikai ar kūrybinis projektas. Vakare į jūsų pastabas bus sureaguota, nes jūs tinkamai panaudosite savo žinias, požiūrį ir patirtį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nuoseklus darbas savo asmeninėje erdvėje butų tobulas jūsų šios dienos pasirinkimas. Na, bet ne viskas pagal planą, ypač ryte. Antroji dienos pusė bus lengvesnė, jei rasite žmonių, kurie jus palaikytų ir jums padėtų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors labiausiai už viską norėsite sklandžios dienos, ne viskas vyks taip, kaip suplanuota. O tam ryte kiš koją kažkokios praeities nuosėdos jūsų ar kitų žmonių mintyse. Antroje dienos pusėje pernelyg nepasitikėkite savo žiniomis, o išklausę  pašnekovus, įžvelkite ir tai, kas slypi tarp eilučių. Tokiu būdu išvengsite nepageidaujamų įtakų, o tinkamomis pasinaudosite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nusistatykite sau šiandien aiškius tikslus ir prie jų nuosekliai eikite. Jei kils finansinių neaiškumų tarp jūsų ir komandos narių, būkite pasiruošę neskubėdami visus juos išnarplioti. Popietę daugiau tvarkos atsiras jūsų materialiajame pasaulyje, jei prisiderinsite prie pokyčių, kurie be jūsų noro įvyks jūsų darbo vietoje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien sėkmė seks paskui visus, kurie mėgsta planuoti ir vykdyti iš anksto numatytus planus. Iš tiesų, kuo tikslesnė bus jūsų dienotvarkė, tuo daugiau atliksite. Tačiau pasiruoškite ryte grįžti prie anksčiau pradėto profesinio projekto. Išvengę impulsyvių poelgių ir sprendimų, atskleisite jumyse snaudžiančias galias.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kai šiandien jums kas nors neįtiks, noriai pasitrauksite kiek toliau nuo įvykių scenos ir viską stebėsite iš šalies. Galimos diskusijos ar nuomonių skirtumai, susiję su pažiūromis, kelionėmis ar žiniomis. Sprendimai ir susitaikymai su nepatinkančia situacija gali būti nelengvi. Vakare kreipkitės patarimo į artimą žmogų, kurį laikote savo autoritetu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Komandinis darbas ir viskas, kas jus išlaisvina, jums labiausiai šią dieną ir tiks. Nieko keisto, jei jus erzins kažkas, atskleisdamas jūsų paslaptis ar kišdamasis ne į savo reikalus. Regis, ši uodega velkasi iš praeities. O išgirdę kelis kritikos žodžius iš draugų ar komandos narių, pažvelkite į tai kaip į pamoką, kuri keičia jūsų požiūrį ar elgesį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien gali būti nesmagu, kai kažkas iš jūsų aplinkos jus iškvies į pokalbį, kurio tema jau, jūsų galva, buvo išgvildenta. Neilgai trukus patikėsite, kad klydote. Viską aptarę, vietoj tuščių nuogąstavimų ir kalbų, imkitės konkrečių veiksmų, kuriems ši diena tinka labiausiai. Nenuostabu, kad jums nuobodu laikytis detalių nurodymų, bet, pripažinkite, naudinga.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kuo šiandien stabiliau remsitės į žemę, t.y. žinosite ką, dėl ko ir kaip darote, tuo tolimesnes perspektyvas pamatysite. Nenustebkite ir neširskite, kai reikės šį tą darbo vietoje peržiūrėti ir perdaryti ar grįžti prie iki galo neišgydyto negalavimo. Popietę imkite vairą į rankas ir visi nevalingai jums paklus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Žinosite ir suprasite daugiau už kitus, tačiau dar stipresni pasijusite, jei leisite kitiems aktyviai dalyvauti savo sumanymų įgyvendinime. Panašu, kad iki pietų jums teks susidurti su nebaigtais projektais ir įvykdyti pažadą vaikams. Vėliau remdamiesi savo praeities patirtimis kai ką reikšmingo išsiaiškinsite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei jums trūksta pasitikėjimo savimi, pasikliaukite savo antrąja puse, kolegomis ar partneriais darbe. Jų dėka nepasijusite vieniši dideliame vandenyne, kuriame jums didžiausių abejonių kels nebaigti darbai ar pokalbiai namuose. Draugai jus įkvėps imtis permainų, tačiau prieš to imdamiesi, gerai viską apgalvokite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?