„Kumikata“ veteranai – pavyzdys jauniesiems sportininkams

2015-05-26, „Šilokarčemos“ informacija
 „Kumikata“ vyriausieji sportininkai – pavyzdys jaunimui. Jie turnyre iškovojo čempionų vardus.
„Kumikata“ vyriausieji sportininkai – pavyzdys jaunimui. Jie turnyre iškovojo čempionų vardus.

Savaitgalį, gegužės 23 dieną, Plungėje vyko tarptautinis dziudo turnyras, skirtas treneriui K.Šermukšniui atminti. Čia susirinko gausus būrys sportininkų iš Latvijos ir Lietuvos miestų.

 

Šilutės dziudo klubo auklėtiniai iškovojo net šešis medalius. Savo svorio kategorijose čempiono medaliais pasipuošė Justas Pauparis ir Ernestas Sagalec. Antrąsias vietas užėmė Edvardas Sagalec ir Rokas Radzevičius. Bronza atiteko Lukui Pocevičiui ir Pijui Strukčinskui.

Pasibaigus jaunimo kovoms ant tatamio kovoti išėjo veteranai. Čia vyko atviras 24 Lietuvos senjorų dziudo čempionatas. Jame taip pat dalyvavo senjorai iš Latvijos ir Lietuvos. Gausiausias veteranų būrys, net devyni sportininkai, buvo  Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ nariai. Savo svorio ir amžiaus kategorijose čempionais tapo Vytautas Paškauskas, Vladimiras Filičkinas, Edvardas Česnakevičius, Andrius Mikėnas, Dainius Karinauskas, Žilvinas Lukošius ir Rimvydas Lukošius. Trečiąsias vietas iškovojo Vytautas Jurkevičius ir Eugenijus Šuldiakovas.


Foto galerija

Jaunieji „Kumikata“ sportininkai turnyre K. Šermukšniui atminti taip pat iškovojo aukso medalius.„Kumikata“ vyriausieji sportininkai – pavyzdys jaunimui. Jie turnyre iškovojo čempionų vardus.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?