Macikų socialinės globos namams vadovaus J. Andrijauskienė

2015-05-27, Gerda BELOKOPYTOVA
J. Andrijauskienė Macikų socialinės globos namuose dirba jau du dešimtmečius.
J. Andrijauskienė Macikų socialinės globos namuose dirba jau du dešimtmečius.

Gegužės 20 dieną į Macikų socialinės globos namus sugužėjo daugybė svečių. Tądien sveikinta naujoji įstaigos direktorė, ilgametė darbuotoja Jovita Andrijauskienė.

Saulėtą popietę į papuoštą Macikų socialinės globos namų salę susirinko ne tik šios įstaigos gausus darbuotojų būrys, bet ir svečiai iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, taip pat Šilutės r. savivaldybės vadovai, bendradarbiaujančių įstaigų vadovai. Proga susiburti buvo išties neeilinė. Po dviejų dešimtmečių darbo iš įstaigos vadovo posto pasitraukus Romualdui Jovaišai reikėjo kažkam užimti šią vietą. Žinia, vadovauti vienai didžiausių tokio tipo įstaigų Lietuvoje nėra lengva, tačiau šis darbas yra išties be galo svarbus.

Taigi naująja vadove praėjusią savaitę paskirta ilgametė įstaigos darbuotoja, ėjusi direktoriaus pavaduotojos socialiniams reikalams pareigas J. Andrijauskienė.

„Jovita prisiėmė didžiulę atsakomybę eiti šios įstaigos direktorės pareigas. Labai džiaugiuosi šiuo jos apsisprendimu. Paprastai tokiais atvejais vykstame į įstaigas ir pristatinėjame naująjį vadovą, bet dabar situacija kitokia. Jovita – ilgametė šios įstaigos darbuotoja. Tad jūs visi ją puikiai pažįstate“, - susirinkusiesiems sakė LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Socialinės globos įstaigų skyriaus vedėjas Darius Pauliukonis.

 „Ši įstaiga yra labai svarbi visai Šilutės rajono savivaldybei. Šios paslaugos įgauna vis svarbesnę reikšmę. Žmonės šių paslaugų reikalauja vis daugiau ir visų žmonių mes čia jau nebesutalpiname. Manau, kad nauja vadovė įneš ir naujų vėjų“, - kalbėjo Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

Apie dienas, praleistas besidarbuojant šioje įstaigoje, susirinkusiesiems papasakojo ir pati J. Andrijauskienė, kuri neslėpė, kad dirbti ne visada buvo lengva. „Šiuose globos namuose nueitas ilgas kelias. Per 20 metų, praleistų čia dirbant, sukaupta nemažai patirties. Nueiti tokį ilgą kelią, suteikdami daug žinių, darbo įgūdžių, man padėjo nuostabi Jovaišų šeima, su kuria mes susipažinome 1978 metais. Norėčiau labai padėkoti buvusiam direktoriui Romualdui Jovaišai ir jo žmonai. Jie suteikė galimybę tapti tuo, kuo šiandien esu. Čia „ragavau“ ir socialinės darbuotojos duonos, vėliau užsitarnavusi direktoriaus pasitikėjimą buvau paskirta pavaduotoja socialiniams reikalams ir šiandien tapau direktore“, - kalbėjo J. Andrijauskienė.

Naująją direktorę taip pat sveikino vicemeras Virgilijus Pozingis bei administracijos direktorius Sigitas Šeputis, kolegos, artimieji ir kt.

 

 


Foto galerija

J. Andrijauskienė Macikų socialinės globos namuose dirba jau du dešimtmečius.J. Andrijauskienė Macikų socialinės globos namuose dirba jau du dešimtmečius.

Straipsnio komentarai

pastabus2015-05-30
o kodel tas ded rodo liezuvi moterims,gal sexsovas vyrukas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?